OPÄTOVNÁ DRAŽBA - Audi A6 3.0 TDI DPF 245k quattro Prestige S tronic

#20686321
Cena: 8 137 €
Kategória: Auto-Moto / Osobné autá
Dátum: 20.11.2020
Transakcia: Predaj
Značka: Audi
Model: A6
Lokalita: Ružinov (Bratislava)
Poznámka predajcu:

Farba: čierna metalíza
Rok výroby: 2013
Objem motora: 2967 cm3
Výkon: 180 kW
Palivo: nafta
Najazdené km: 254285
Platnosť TK do: 10.12.2021
Platnosť emisnej kontroly do: 10.12.2021

Výbava:
Sériová:
Aktívne opierky hlavy vpredu, Bočné airbagy vodiča a spolujazdca, EDS elektronická uzávierka diferenciálu, Hliníkové ozdobné lišty okolo okien, Elektrické ovládanie všetkých okien, , Akustický a optický parkovací systém vpredu a vzadu optický prostredníctvom MMI-systému, Tempomat, Ukazovateľ vonkajšej teploty, Centrálne zamykanie s diaľkovým ovládaním, Tretie brzdové svetlo, Alarm s funkciou proti odtiahnutiu, EBV brzdy s elektronickým rozdeľovaním brzdnej sily, Hlavové airbagy vpredu a vzadu, Elektronický imobilizér, Komfortná elektronická klimatizácia s oddelenou reguláciou pre vodiča a spolujazdca, Manuálne výškovo nastaviteľné predné sedadlá, Stĺpik volantu nastaviteľný v dvoch smeroch mechanicky, Výstražný trojuholník a lekárnička, Výbava pre fajčiarov popolník a zapalovač, Koberčeky s nápisom R8, Hmlové svetlá, Svetelný senzor vrátane funkcie coming home/ leaving home, Dažďový senzor, Bezpečnostné skrutky kolies, Náradie a zdvihák, Komfortná klimatizácia, 4-zónová, Ukotvenie detskej sedačky ISOFIX s deaktivátorom airbagu spolujazdca, Kontrola tlaku v pneumatikách, Peľový a prachový filter, Determálne sklá - zeleno tónované, Odkladacie priečinky vo dverách a stredovej konzole, Systém riadenia spotreby batérie, Zvýšený objem palivovej nádrže na 80 litrov, DSP - 10 aktívnych reproduktorov, ABS brzdy s antiblokovacím a protipreklzovacím systémom (ASR), ESP elektronický stabilizačný program, Stredová opierka rúk vpredu, Elektricky nastaviteľné bederné opierky vpredu, Denné stretávacie svetlá, MMI Radio, 6,5" farebný displej, CD prehrávač, 8 reproduktorov, Tri opierky hlavy vzadu, Xenónové svetlomety plus, ostrekovače svetlometov, denné stretávacie svetlá, Airbag na strane vodiča a spolujazdca, Rezervné koleso - miestošetriace, Zadné sedadlá delené a sklápateľné, Elektromechanická parkovacia brzda, Palubný počítač s farebným displejom, Start-Stop-System, Bluetooth rozhranie, Systém plynulého rozbehu pri stúpaní, Audi pre sense basic - systém zabezpečujúci preventívnu ochranu cestujúcich v prípade hroziaceho nebezpečenstva (napnutie bezpečnostných pásov, zapnutie výstrážných smeroviek, zatvorenie okien vrátane strešného okna), Elektromechanické servoriadenie, Effekt, MMI Navigačný systém plus s MMI touchpad

Predmetné motorové vozidlo sa bude predávať na opätovnej dražbe hnuteľných vecí súdnym exekútorom JUDr. Rudolfom Krutým, PhD. dňa 03.12.2020 o 10:00 hod. v kancelárií súdneho exekútora so sídlom Záhradnícka 60, 821 08 Bratislava. Pre bližšie informácie kontaktujte prosím zamestnanca exekútorského úradu na tel. čísle 0911 475 660.

Obhliadka hnuteľných vecí sa uskutoční 30.11.2020 od 13:30 hod. do 14:30 hod. a v deň opätovnej dražby od 08:00 hod. do 09:00 hod. v areáli LEAR s.r.o. v obci Bernolákovo.

Mohlo by vás zaujímať: