1 - 4 z 4
Zoradit podľa:
Klientský poradca, Kondičný tréner, Kozmetička, Obchodný zástupca

VPČ 10-12 hod./týž cca 350.-€/mes, HPČ cca 900.- €/mes. a viac

zaujímate sa o svoju kondíciu a zdravý životný štýl? hľadáte flexibilnú pracovnú dobu popri štúdiu, materskej dovolenke alebo inej pracovnej činnosti? máte vyššie ambície? bavila by vás práca s výživou, starostlivosť o pleť alebo športová výživa? ste schopný samostatného rozhodovania? nutričné centrum súrne hľadá 6 ľudí na pozíciu konzultant/ka. konzultanti robia bilanciu telesnej...

Bratislava 18.12.2017
Pracovník SBS

4,0€ v čistom za 1 hodinu

náplň práce: - strážnik sbs, ochrana majetku klienta, pochôdzková činnosť a obsluha kamerového systému výhody: - seriózny prístup. - príjemné pracovné prostredie. - preukaz odbornej spôsobilosti nieje potrebný - preukaz odbornej spôsobilosti si viete spraviť počas výkonu práce. - pravidelný príjem + stravné lístky za každú odpracovanú smenu. - plat: 4,0€ v čistom za 1 hodinu ...

Bratislava 01.11.2017
Asistent predaja čerstvých potravín - Delia

do moderného obchodu s potravinami hľadáme spoľahlivú a samostatnú osobu. náplň práce: - dokladanie tovaru - výroba čerstvého tovaru /bagety/ - vypekanie pečiva - kontrola kvality, vzhľadu a záruky predávaného tovaru - práca s pokladňou - udržiavanie čistoty a poriadku na predajni - administratívna činnosť spojená s predajom -vytváranie objednávok, príjem tovaru miesto výkonu:...

Petržalka 13.12.2017
Dohodou
Vodič nákladného vozidla

naša spoločnosť hľadá vodičov na vozidlá do 7,5 tony na rozvoz tovaru vrámci slovenska. ponúkame : - práca v slovenskej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou - práca na tpp alebo dohodu - cez víkendy a sviatky voľno - dobré platové podmienky požiadavky na uchádzačov : - vodičský preukaz skupina c - platná lekárska prehliadka a psychotesty, dolná streda, hlavný pracovný pomer, driver

Dolná Streda 18.11.2017
dohodou
1 - 4 z 4
1 - 4 z 4