1 - 20 z 22
Zoradit podľa:
Pracovník údržby

firma z bratislavy hľadá údržbára do práčovne., ružinov, hlavný pracovný pomer

Ružinov 05.06.2019
800 €
pizzér

pizzér

1337€/ brutto

reštaurácia v bratislave na vajnorskej ulici obsadzuje voľnú pozíciu pizzera. pracuje sa dlhý/krátky týždeň v čase od 8:30 - 22:00 hod. ponúkame prácu v dobrom kolektíve a za dobrých platových podmienok. nástupný plat je 1000€/ netto. viac informácií vám podáme na tel.čísle 0948223591, nové mesto, hlavný pracovný pomer

Nové Mesto 25.05.2019
Chyžná do hotela v Rakúsku

1350€ - 1400€ netto

hľadáme posilu na pozíciu chyžná do najrôznejších hotelov v rakúskych turistických oblastiach. náplňou práce je upratovanie izieb, povliekania posteľou, pranie, žehlenie, príp. mangľovanie alebo upratovanie spoločných priestorov. medzi vaše silné stránky by mala patriť dôkladnosť, rýchlosť, ochota sa učiť :) požiadavky - komunikatívna úroveň nemčiny alebo angličtiny veľkou výhodou ...

Rakúsko 25.05.2020
Administratívna pracovníčka / asistentka

hľadáme administratívnu pracovníčku , ktorá ovláda fr a aj jazyk slovom aj písmom. može byť aj študent na 6 hod , prípadne dohoda . , ružinov, hlavný pracovný pomer, personalistika, administratíva a služby zákazníkom, administratívna pracovníčka / asistentka , 700-800

Ružinov 25.05.2020
700-800
Barmanka/čašníčka

kaviareň/bar rolo café na štefánikovej ulici ba príjme na tpp barmanku/čašníčku. práca na dlhý/krátky týždeň. s praxou. nástup možný - jún. plat 1000 eur/brutto. ďalšie info telefonicky. 0948 065 707, staré mesto, hlavný pracovný pomer, gastronómia

Staré mesto 21.05.2020
1 000

kaviareň/bar rolo café na štefánikovej ulici ba príjme na tpp barmanku/čašníčku. práca na dlhý/krátky týždeň. s praxou. nástup možný - jún. plat 1000 eur/brutto. ďalšie info telefonicky., staré mesto, hlavný pracovný pomer, gastronómia, barmanka/čašníčka

1 000
Príjmeme vodiča MKD Bratislava - Portugalsko MO Cargo

príjmeme vodiča mkd, auto do 12 tony + príves na trase bratislava - portugalsko - bratislava. požiadavky: vodičský preukaz skupiny c+e. platné psychotesty, slušné a inteligentné vystupovanie, potvrdenie od lekára, kvalifikačná karta vodiča, digitálna karta vodiča., rača, hlavný pracovný pomer, kamionista, príjmeme vodiča mkd bratislava - portugalsko mo cargo, 2700 brutto

Rača 20.05.2020
2700 brutto
Disponent / dispečer LKW

firma nopus hľadá disponenta/dispečera lkw miesto výkonu práce nemecko výborné platové podmienky ubytovanie hradené firmou podmienky zamestnania: ukončené príslušné vzdelanie a prax v danom obore nemecký jazyk - c2 pre bližšie informácie nám môžete zavolať na naše mobilné číslo 0910 200 700 prípadne email: sk.nopus@nopus.eu, hlavný pracovný pomer

Nemecko 19.05.2020
2 500
Vodič VZV

Vodič VZV

od 1800

spoločnosť nopus ponúka možnosť práce na pozíciu vzv (vysokozdvižný vozík) výhodné platové podmienky! ubytovanie hradené zamestnávateľom! možnosť práce na tpp alebo živnosť. bližšie informácie vám poskytneme na tel.č. 0910200700 prípadne email: sk.nopus@nopus.eu, nemecko, hlavný pracovný pomer

od 1800
Vodič C+E

Vodič C+E

2000-3000

spolocnost nopus ponuka pracu na poziciu vodic kamionu. pracovna doba 8 hodin. ubytovnanie hradene a zabezpecene firmou. miesto vykonu prace nemecko. bez nutnosti praxe a znalosti nemeckeho jazyka. vyborne platove podmienky. pre blizsie informacie nas mozete kontaktovat na nase mobilne cislo 0910 200 700 pripadne emailom sk.nopus@nopus.eu, hlavný pracovný pomer

2000-3000
Pracovnik SBS

hladáme zamestnanca sbs na tpp pripadne dohodu.práca sa vykonáva v nákupnom centre /obchodná prevádzka s oblečením/. platové podmienky- 4.20e stravné lístky podmienka -odborná spôsobilosť , trnava, hlavný pracovný pomer

Trnava 19.05.2020
4,20
čašník/čašníčka

hľadá sa čašník/čašníčka do prevádzky na stromovej 24, kramáre- pizza & restaurant stromovka. v prípade záujmu zavolajte na tel. č. 0905 612 651, nové mesto, hlavný pracovný pomer, 700

Nové Mesto 18.05.2020
700
Čašník, čašníčka

reštaurácia corona bar v záhorskej bystrici prijme čašníka/ čašníčku do tpp, alebo na dohodu s nástupom ihneď. plat netto od 4€/ hod. bližšie info: 0905 475 309, záhorská bystrica, hlavný pracovný pomer, čašníčka, čašník, čašníčka

Záhorská Bystrica 18.05.2020
4
Vodič MKD

Vodič MKD

696 + diéty

prijmeme vodiča na medzinárodnú kamiónovú prepravu na destináciu slovensko - švédsko, jasenica, hlavný pracovný pomer, doprava, vodič mkd, 696 + diéty

Jasenica 14.05.2020
696 + diéty
Pizzér

Pizzér

1000 €

hľadá sa pizzér do prevádzky na stromovej 24, kramáre- pizza & restaurant stromovka. v prípade záujmu sa ozvite na tel.č. 0905 612 651, nové mesto, hlavný pracovný pomer, gastronómia, pizzér, 1000 €

Nové Mesto 13.05.2020
1000 €
kuchár

kuchár

1200 €

hľadá sa kuchár do prevádzky na stromovej 24, kramáre- pizza & restaurant stromovka. v prípade záujmu sa ozvite na tel. č. 0905 612 651, nové mesto, hlavný pracovný pomer, kuchár (okrem šéfkuchára), 1200 €

1200 €
 Zámočnik

Zámočnik

1 500

pre prácu v zahraničí hľadáme skúsených zámočnikov. podmienkou je prax v obore. znalosť nemeckého jazyka výhodou. trojtýždňové turnusy, cesta a ubytovanie hradené spoločnosťou. platobné ohodnotenie od 1500 eur. životopisy zasielajte na personal@mastra-sro.eu alebo nás kontaktujte na tel. č. 0948 626 768 , zahraničie ostatné, hlavný pracovný pomer, montér oceľových (kovových) konštrukcií, zámočnik

Zahraničie ostatné 07.05.2020
1 500
logopéd, školský logopéd

logopéd, školský logopéd, michalovce, hlavný pracovný pomer

Michalovce 06.05.2020
od 1100
Nutričný coach

hľadám pár schopných a spoľahlivých ľudí na pozíciu nutričného trénera. náplň spočíva v poradenstve v oblasti výživy, stravy, doplnkov, zdravého lifestylu a aj prípadného cvičenia. pomoc pri organizovaní premien. vedenie zákazníckeho servisu. ja osobne pracujem hlavne cez sociálne siete z domu, mám 100+ klientov a to viem naučiť aj ďalších ľudí v mojom teame poradcov. možnosť...

Trenčín 06.05.2020
1
Kaderníčka/Kaderník a BARBER na TPP

od 750€ do 2000€ za mesiac + tringelty

náplň práce: kaderník/ kaderníčka v salóne, pre zamestnancov máme aj odmeňovanie ako školenia, bonusy, zadarmo starostlivosť o ich vlasy atď., bratislava, hlavný pracovný pomer, hair stylist

Bratislava 28.04.2020
1 - 20 z 22
1 - 20 z 22