1 - 4 z 4
Zoradit podľa:
prijímanie objednávok

hľadáme do našej spoločnosti zaoberajúcej sa predajom a distribúciou čerstvého ovocia a zeleniny šikovného a komunikatívneho kolegu. náplňou práce je telefonické a mailové prijímanie objednávok a následné spracovanie. pracovná doba je pondelok až piatok+nedeľa od 15.hod do 19.hod. , podunajské biskupice, obchodník na trhu

Podunajské Biskupice 25.05.2017
480 eur
Úverový pracovník, poisťovanie, administratíva

náplň práce: ponúkať klientom úvery, poistenie, administratívne služby, vybavovanie telefonátov a iné administratívne služby. práca je priamo na našej prevádzke, nejde o ponúkanie úverov neznámym osobám ale priamo klientom, ktorý úvery žiadajú. práca je vhodnejšia pre ženy. výhody: kariérny rast, stabilné miesto, pracuje sa dlhý a krátky týždeň., martin

Martin 25.05.2017
od 500 do 1000 € za mesiac
Vodič vnútroštátnej prepravy

náplň práce: kontaktovať sa telefonicky p. šavrtka: 0905/318 939 alebo mailom: savrtka1@gmail.com náplň práce: vodič vnútroštátnej prepravy , práca pre vodiča kamiónu požiadavky: prax 2 roky miesto výkonu práce: slovenská republika pracuje sa: pondelok - piatok , sobota a nedeľa voľno, ružomberok

Ružomberok 24.05.2017
Dohodou
Vodič-skladník

náplň práce: vodič - skladník, platné psychotesty, preukaz obsluhy motorových vozíkov (vzv), kvalifikačná karta vodiča, vodičský preukaz - všetky, liptovský mikuláš

Liptovský Mikuláš 28.05.2017
Dohodou
1 - 4 z 4
1 - 4 z 4