1 - 4 z 4
Zoradit podľa:
Zberač v jablkových sadoch

posledný veľký zárobok pred vianocami! dobrá, obľúbená brigáda a dobrý zárobok! priemerný čistý zárobok pracovníka 1120 kč/deň (cca 43 €) a viac, t.j cca 53.000 kč čistého/2 mesiace (výplata v hotovosti). hľadáme prednostne skúsenejších pracovníkov. práca trvá podľa výberu strediska 6-8 týždňov alebo dohodou (možnosť vycestovať domov a naspäť). prac. zmena 10 hod., pracuje sa na...

Česká republika 01.09.2020
1 120
Pomocný pracovník na farme

hladam muza na farmu, bez zavezkov, vek okolo 50 rokov, dobry by bol aj t vodicky, momentalne dohoda, neskor tpp, ostatne po tel., kežmarok, hlavný pracovný pomer, poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybolov a veterinárstvo, pomocný pracovník na farme , 600, 0903617631

Kežmarok 25.08.2020
600
Práca na farme

hladam muza na farmu, bez zavezkov, vek okolo 50 rokov, dobry by bol aj t vodicky, momentalne dohoda, neskor tpp, ostatne po tel., kežmarok, hlavný pracovný pomer, poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybolov a veterinárstvo, práca na farme , 600€

Kežmarok 23.08.2020
600€
Zahradnik

Zahradnik

1 200

náplň práce: - výsadba, presádzanie a odborná starostlivosť o stromy, kry a trvalky. - realizácia okrasných záhrad, prípravné zemné práce a výsadba rastlín, stromov, pokládka trávnikov. - závlahové systémy a iné. požiadavky na zamestnanca: - min. stredoškolské s maturitou - vzdelanie v odbore záhradníctvo alebo prírodovedné výhodou - vodičský preukaz typu "b" osobnostné predpoklady...

Pezinok 28.07.2020
1 200
1 - 4 z 4
1 - 4 z 4