1 - 3 z 3
Zoradit podľa:
Pracovník SBS

4,0€ v čistom za 1 hodinu

náplň práce: - strážnik sbs, ochrana majetku klienta, pochôdzková činnosť a obsluha kamerového systému výhody: - seriózny prístup. - príjemné pracovné prostredie. - preukaz odbornej spôsobilosti nieje potrebný - preukaz odbornej spôsobilosti si viete spraviť počas výkonu práce. - pravidelný príjem + stravné lístky za každú odpracovanú smenu. - plat: 4,0€ v čistom za 1 hodinu ...

Bratislava 01.11.2017
Vodič dodávky

Dohodou

hľadám vodiča dodávky so skúsenosťami s rozvozom tovaru. nástup možný ihneď. životopisy posielajte na fegssro@gmail.com, bratislavský kraj, hlavný pracovný pomer

Bratislavský kraj 07.04.2018
Dohodou
Kodak Express - Bratislava:  predavač - laborant vo fotoslužbe

ponúkame prácu: predavač / ka - laborant / ka: výroba fotografií na digitálnom minilabe, práca s pc, predaj sortimentu foto... požiadavky: - dobrá komunikácia ľudmi - práca s pocitacmi - manuálna zručnosť, bratislava, hlavný pracovný pomer

Bratislava 26.03.2018
500-900
1 - 3 z 3
1 - 3 z 3