Pracovník/čka do výroby Strečno

#18285027
Mzda: Dohodou
Dátum: 20.03.2017
Lokalita: Strečno (Žilina)
Druh pracovného pomeru: Hlavný pracovný pomer
Pracovná oblasť: Pomocný pracovník v strojárskej (automobilovej) výrobe

Hľadáme uchádzačov na pozíciu pracovník/čka do výroby do spoločnosti v Strečne.
Náplň práce:
- obsluha výrobných liniek
- obsluha automatu, lisu
Ponúkame:
- prácu v prosperujúcej a stabilnej společnosti
- dlhodobá spolupráca na hlavný pracovný pomer
- zodpovedajúce mzdové ohodnotenie
- doprava do podniku ZDARMA alebo príspevok na dopravu
- ochranné pracovné pomocky zdarma
- garantovaný výplatný termín a vyplácanie záloh
- 24 hod. starostlivosť nášho koordinátora
- nástup možný IHNEĎ, alebo dohodou
- v prípade osvedčenia sa je možnosť práce ako kmeňový zamestnanec

Požadujeme:
- predchádzajúcu skúsenosť z výroby výhodou
- spoľahlivosť
- časová flexibilita
- manuálna zručnosť
- samostatnosť

V prípade záujmu pošlite životopis na myvaszamestname@gmail.com.

Pre viac informácií volajte +421 915 897 281 alebo bezplatnú linku 0800 500 105.