Obrábač CNC ČR

#18288833
Mzda: Dohodou
Dátum: 21.04.2017
Lokalita: Česká republika (Zahraničie)
Druh pracovného pomeru: Hlavný pracovný pomer
Požadované vzdelanie: Stredné odborné vzdelanie, Úplné stredné odborné vzdelanie, Vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa, Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa
Pracovná oblasť: CNC programátor
Pozícia vhodná aj pre: absolventa
Typ úväzku: plný
Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na neurčitý čas
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim, dvojzmenný pracovný režim, trojzmenný pracovný režim, turnusová práca
Dĺžka praxe: aspoň 1 rok

Kontaktná osoba, funkcia:

Barbora Cindlerová

Kontaktný telefón:

+421 915 897 281

Hľadáme uchádzačov na pozíciu obrábač CNC do spoločnosti v Českej Republike.

Náplň práce: obsluha, nastavovanie a programovanie v systéme FANUC/Heidenhein.

Ponúkame:
- prácu v prosperujúcej a stabilnej společnosti
- dlhodobá spolupráca na hlavný pracovný pomer
- zodpovedajúce mzdové ohodnotenie
- ubytovanie zdarma v blízkosti podniku
- ochranné pracovné pomocky zdarma
- garantovaný výplatný termín a vyplácanie záloh
- 24 hod. starostlivosť nášho koordinátora
- nástup možný IHNEĎ, alebo dohodou
- v prípade osvedčenia sa je možnosť práce ako kmeňový zamestnanec
- podporu Call centra

Požadujeme:
- prax ako operátor/nastavovač CNC stroja vitana
- čítanie výkresovej dokumentácie
- spoľahlivosť, časová flexibilita, samostatnosť

V prípade záujmu pošlite životopis na praca@wincottpeople.com.

Pre viac informácií volajte +421 915 897 281 alebo bezplatnú linku 0800 500 105.