VODIC MKD- NORSKO / SVEDSKO / DANSKO - 2300 - 2700 eur / mes

#18860371
Mzda: v titulku a texte
Dátum: 12.02.2017
Lokalita: Nórsko (Zahraničie)
Druh pracovného pomeru: Hlavný pracovný pomer
Pracovná oblasť: Driver
Vodičské oprávnenie: Skupina C, Skupina C + E, Podskupina C1 + E
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim, dvojzmenný pracovný režim, turnusová práca, pružný pracovný čas
Jazyky: anglický, elementárna: A1 a A2, anglický, pokročilá: B1 a B2
Dĺžka praxe: aspoň 3 roky

Ponúkaný plat:

v titulku a texte

Text inzerátu:

Popis pracovnej ponuky
Pre nášho nórskeho klienta hľadáme vodičov na nákladné vozidlá s oprávnením CE. Náplň práce tvorí jazdenie na kamiónoch s návesom - so silom, vrátane čistenia nádrží zvnútra medzi jednotlivými cestami keď v danej oblasti nie je čistiaca stanica – čo sa stáva cca 3 – 4 krát týždenne.

Pracuje sa v súlade s EU direktívou čo sa týka riadenia a oddychovania, tzn. Riadenie 5 – 6 dní do týždňa čo spolu tvorí cca 11.000 – 12.000 km. / mesačne.
Jazdí sa Nórsko, Švédsko, Dánsko.

Ťahače sú väčšinou švédske alebo slovenské. Cca 75% víkendov sa trávi na základniach NO-Stathelle or SE-Stenungsund. Ale toto nie je garantované.

Pracuje sa zvyčajne systémom 6 týždňov práca, 2 týždne voľno – pričom deň na striedanie je sobota. Cestovanie domov je pokryté. Ak vodič chce môže robiť aj dlhšie turnusy.

Mzda od 2300 Eur do cca 2700 Eur v zavislosti od mnozstva prepravenych ton a najazdenych km.

Zamestnavatel prispieva na dopravu do miesta pracoviska vo vyske 133 Eur.

Požiadavky
- Anglický jazyk na mierne komunikatívnej úrovni
- 2 roky praxe skúsenosti v medzinárodnej kamiónovej doprave
- Skúsenosti so silo transportom sú výhodou, nie však podmienkou
- Servisne zmýšľajúci s dobrými pracovnými návykmi

Požadovaná dokumentácia
- Platný VP skupiny CE
- Karta vodiča (elektronická)
- Licencia profesionálneho vodiča EU kód 95

Ubytovanie
Vodiči bývajú v kamiónoch, počas pracovnej periódy 6 týždňov. Pranie, umývanie a iné potreby ohľadom komfortu, hygieny sú možné v 2 miestach na víkendové prestávky (keď je vodič v danej oblasti)