Obsluha parkoviska

#18966785
Mzda: Dohodou
Dátum: 13.03.2017
Lokalita: Staré mesto (Bratislava)
Druh pracovného pomeru: Brigáda
Požadované vzdelanie: Stredné odborné vzdelanie, Úplné stredné odborné vzdelanie, Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Pracovná oblasť: Iný pracovník v oblasti predaja inde neuvedený
Vodičské oprávnenie: Skupina B
Pozícia vhodná aj pre: absolventa
Pracovný pomer - doba: dohoda o vykonaní práce, dohoda o pracovnej činnosti, dohoda o brigádnickej práci študentov
Jazyky: slovenský, pokročilá: B1 a B2, anglický, pokročilá: B1 a B2, nemecký, pokročilá: B1 a B2
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax

Názov spoločnosti:

ProPark Slovakia s.r.o.

Kontaktný telefón:

+421 2 381 054 39

Kontaktný email:

zamestnanie@propark.sk

Webstránka spoločnosti:

www.propark.sk

Hľadáme brigádnikov na pozíciu obsluha plateného parkoviska na parkoviská v centre Bratislavy. Brigáda počas pracovných dní aj víkendov podľa vzájomnej dohody.

Požiadavky na brigádnika:
Bezúhonnosť, dobrý zdravotný stav a fyzická kondícia, komunikatívnosť, zodpovednosť. Komunikácia v anglickom alebo nemeckom jazyku.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
Organizácia parkovania na parkovisku, výber parkovného.

Doplňujúce informácie:
Ponúkame dlhodobú brigádu pre študentov aj neštudentov, dobrý kolektív a ústretovosť.

Životopis prosím zaslať na nižšie uvedenú mailovú adresu.

Plat: 3€ / hod.
Mesto: Bratislava
Email: zamestnanie@propark.sk
Tel.: +421 2 381 054 39
Web: www.propark.sk