Obsluha zváracích automatov v Dubnici n.V. Ubytovanie ZDARMA!

#18989283
Mzda: Dohodou
Dátum: 21.03.2017
Lokalita: Dubnica nad Váhom (Ilava)
Druh pracovného pomeru: Hlavný pracovný pomer
Požadované vzdelanie: Stredné odborné vzdelanie
Pracovná oblasť: Pomocný pracovník v strojárskej (automobilovej) výrobe
Typ úväzku: plný
Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na neurčitý čas
Práca na zmeny: trojzmenný pracovný režim
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax

Kontaktná osoba, funkcia:

Mgr. Pavlína Matuščinová

Kontaktný telefón:

+421 905 335 354

Kontaktný email:

info@ponukampracu.sk

Webstránka spoločnosti:

www.ponukampracu.sk

Do spoločnosti vyrábajúcej komponenty do automobilov v Dubnici nad Váhom prijímame mužov na OBSLUHU ZVÁRACÍCH AUTOMATOV na 3 zmeny.
Nenáročná práca bez potreby čítania technických výkresov!
NÁPLŇ PRÁCE:
- vkladanie súčiastok do zváracích robotov
- automatické zváranie
- vybratie a kontrola pozváraného dielu
Ponúkame:
- zaujímavé platové podmienky : 3,5e/hod. v čistom
- práca na dohodu aj na trvalý pracovný pomer
- v prípade potreby UBYTOVANIE ZDARMA