Hľadáme pomocnú silu do kuchyne, pomocnú cukrárku a pomocnú kuchárku

#19438573
Mzda: od 450 - 600 brutto
Dátum: 11.08.2017
Lokalita: Šamorín (Dunajská Streda)
Druh pracovného pomeru: Hlavný pracovný pomer
Požadované vzdelanie: Základné vzdelanie
Pracovná oblasť: Pomocná sila v kuchyni
Pozícia vhodná aj pre: zdravotne postihnutého
Typ úväzku: plný
Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na neurčitý čas
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

Ponúkaný plat:

od 450 - 600 brutto

Názov spoločnosti:

Schiffel SK

Pracovné miesta sú vhodné pre osoby so zníženou pracovnou schopnosťou nad 40% (poberateľ invalidného dôchodku).
Požiadavky na zamestnanca:
-min.základné vzdelanie
-spoľahlivosť
-prax vítaná
Náplň práce:
- Umývanie bieleho a čierneho riadu
- Príprava surovín pre ďalšie spracovanie
- Udržiavanie čistoty na pracovisku
Platové podmienky: od 450 do 600 brutto.
Pracovný pomer je na dobu neurčitú a pracovná doba od 5,00-13,00.
Prevádzka sa nachádza na adrese: Hlavná 62, 93101 Šamorín.
V prípade záujmu nás prosím kontaktujte na mobilnom čísle: 0949 526 332