Servisný technik bielej techniky

#19582805
Mzda: 700-1400 Eur podla vysledkov
Dátum: 10.10.2017
Lokalita: Bratislavský kraj (Slovensko)
Druh pracovného pomeru: Hlavný pracovný pomer
Požadované vzdelanie: Stredné odborné vzdelanie, Úplné stredné odborné vzdelanie, Vyššie odborné vzdelanie
Pracovná oblasť: Mechanik, opravár elektrospotrebičov
Vodičské oprávnenie: Skupina B
Pozícia vhodná aj pre: absolventa
Typ úväzku: plný, polovičný
Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na neurčitý čas
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim, pružný pracovný čas
Jazyky: slovenský, vysoká: C1 a C2, anglický, elementárna: A1 a A2

Ponúkaný plat:

700-1400 Eur podla vysledkov

Názov spoločnosti:

FIDELIA SERVICE, s.r.o.

Kontaktná osoba, funkcia:

Ing. Jozef Gibel´, konateľ

Kontaktný telefón:

0238105039

Kontaktný email:

info@fidelia-service.sk

Webstránka spoločnosti:

www.fidelia-service.sk

Adresa:

Dvojkrížna 6, 82107 Bratislava

Text inzerátu:

Hľadáme kolegu do nášho servisu.

Aká bude vaša náplň práce?
• vykonávanie servisnej činnosti a opravy všetkých druhov opráv veľkej bielej techniky (pračky, umývačky riadu, el.varné dosky, rúry, sporáky, mikrovlnky, odsávače pár) vrátane prevencie,
• zapájanie a inštalácia domácich el. spotrebičov v domácnostiach klientov
• zodpovednosť za dodržiavanie termínov realizácie jednotlivých druhov činností,
• komunikácia s klientmi a obchodnými partnermi zamestnávateľa.
Maximum potrebného k servisovaniu spomenutých zariadení technika zaučíme. Nutná výborná komunikatívnosť a technická zručnosť. Uchádzači, ktorí spolu so životopisom pošlú aj motivačný list budú uprednostnení.

Zamestnanecké výhody, benefity
• odborný rast a perspektívu v mladej a rýchlo sa rozvíjajúcej spoločnosti,
• odborné zaškolenie v technickej oblasti po dobu minimálne 3 mesiace,
• stravné lístky a príspevok na DDS nad rámec zákona,
• odmeny pri pracovnom výročí, pri narodení dieťaťa, za odporúčanie uchádzača o zamestnanie a ďalšie,
• príspevok na aktivity,
• nástup možný ihneď alebo dohodou.
• služobný automobil po uplynutí skúšobnej doby i na súkromné účely
• mobilný telefón, notebook
• teambuildingové akcie

Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti
Slovenský jazyk - Expert (C2)
Anglický jazyk - základy
Počítačové znalosti - používateľ
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Ochota pracovať nadčas v období pred vianočnými a veľkonočnými sviatkami,

Vodičský preukaz
B
Osobnostné predpoklady a zručnosti
• odborná spôsobilosť (§ 22 vyhl. 508/2009 Z. z., § 18 výhodou),
• skúsenosti so servisom domácich spotrebičov alebo elektrotechniky veľkou výhodou, nie však podmienkou
• ochota na sebe pracovať a chuť učiť sa nové veci,
• prozákaznícky prístup,
• -flexibilný prístup, komunikatívnosť a asertivné jednanie a vystupovanie
• samostatnosť, spoľahlivosť, trpezlivosť

Inzerujúca spoločnosť

Spoločnosť FIDELIA SERVICE, založená v roku 2013 v Bratislave, je jedným z hlavných dodávateľov elektroservisných a elektrotechnických služieb v regióne.

O spoločnosti:

Zameriavame sa na záručný a pozáručný servis, opravy, montáže a pravidelné kontroly domácich spotrebičov a komplexné elektrotechnické služby.