Pracovník SBS

#19671671
Mzda: 4,0€ v čistom za 1 hodinu
Dátum: 01.11.2017
Lokalita: Bratislava
Druh pracovného pomeru: Hlavný pracovný pomer
Požadované vzdelanie: Základné vzdelanie, Nižšie stredné odborné vzdelanie, Stredné odborné vzdelanie, Úplné stredné odborné vzdelanie, Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium), Vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa, Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa
Pracovná oblasť: Ozbrojené sily a zbory, hasiči, SBS a podobní pracovníci
Typ úväzku: plný, polovičný, čiastočný
Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na neurčitý čas, dohoda o vykonaní práce, dohoda o pracovnej činnosti, dohoda o brigádnickej práci študentov
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim, pružný pracovný čas

Ponúkaný plat:

4,0€ v čistom za 1 hodinu

Názov spoločnosti:

JSB spol. s.r.o.

Kontaktná osoba, funkcia:

Ing. Korbíniová Lucia, konateľka spoločnosti

Kontaktný telefón:

0911 999 860

Kontaktný email:

l.korbiniova@jsb.sk

Adresa:

Koceľova 9, Bratislava

Text inzerátu:

Náplň práce:
- Strážnik SBS, ochrana majetku klienta, pochôdzková činnosť a obsluha kamerového systému
Výhody:
- Seriózny prístup.
- Príjemné pracovné prostredie.
- Preukaz odbornej spôsobilosti nieje potrebný - preukaz odbornej spôsobilosti si viete spraviť počas výkonu práce.
- Pravidelný príjem + stravné lístky za každú odpracovanú smenu.
- PLAT: 4,0€ v čistom za 1 hodinu
- PRÍSPEVOK NA UBYTOVANIE.
- Trvalé zamestnanie v stabilnej spoločnosti.
- Možnosť kariérneho rastu.
- Práca po celej BA.
Telefonický kontakt: 0911 999 860

O spoločnosti:

Spoločnosť JSB spol. sro bola založená v roku 1999. Hlavným zameraním našej spoločnosti je ponúkať kvalitné služby klientom a zároveň dbať na spravodlivé a nadštandartné ohodnotenie našich zamestnancov.