Pracovník na čerpacej stanici - Refižista

#19736583
Mzda: dohodou
Dátum: 02.01.2018
Lokalita: Kežmarok (Prešovský kraj)
Druh pracovného pomeru: Hlavný pracovný pomer
Požadované vzdelanie: Nižšie stredné odborné vzdelanie, Stredné odborné vzdelanie, Úplné stredné odborné vzdelanie, Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Pracovná oblasť: Obsluha čerpacej stanice
Typ úväzku: plný
Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na neurčitý čas
Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim

Ponúkaný plat:

dohodou

Názov spoločnosti:

Wiesner s.r.o.

Kontaktná osoba, funkcia:

Eduard Wiesner, konateľ

Kontaktný telefón:

+421902916121

Kontaktný email:

kariera@wiesner.sk

Vlastné ID:

2018001

Do trvalého pracovného pomeru, na čerpacej stanici Slovnaft Kežmarok príjmeme komunikatívneho a zodpovedného zamestnanca.

Náplň práce:
tankovanie motorových vozidiel, dopĺňanie prevádzkových kvapalín,
umývanie okien zákazníkom, starostlivosť o exteriér čerpacej stanice, poradenská činnosť pri predaji motorových olejov a prevádzkových kvapalín

Miesto práce:
Čerpacia stanica Slovnaft
Nižná Brána 11
060 01 Kežmarok

Výhody:
práca v stabilnej spoločnosti.