Sociálny pracovník

#19859621
Mzda: 700
Dátum: 18.04.2018
Lokalita: Hrnčiarovce nad Parnou (Trnava)
Druh pracovného pomeru: Hlavný pracovný pomer
Požadované vzdelanie: Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa
Pracovná oblasť: Sociálne služby
Pozícia vhodná aj pre: absolventa
Typ úväzku: plný
Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na neurčitý čas
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

Ponúkaný plat:

700

Názov spoločnosti:

Pokora, n.o.

Kontaktná osoba, funkcia:

Marta Šturmová

Kontaktný telefón:

0948558080

Kontaktný email:

martasturmova.pokora@gmail.com

Adresa:

Trstínska 9 91701 Trnava Slovensko

Hľadáme do nášho tímu kolegu/kolegyňu na pracovnú pozíciu :sociálny pracovník/pracovníčka

Náplň (druh) práce
- riadenie, koordinovanie, usmerňovanie a kontrola sociálno-zdravotnej starostlivosti
- vytváranie záujmovej činnosti seniorov, tvorba a vedenie individuálnych plánov
- kultúrno-výchovná a záujmová činnosť prijímateľov sociálnej služby
- vedenie odborného tímu v sociálnej služby

Pracovné miesto vhodné aj pre
absolventa

Ponúkané výhody
- základná mzda + prémie do 30 % z výšky platu
- pravidelné zvyšovanie platu
- zabezpečovanie školení zamestnancom
- možnosť profesijného rastu na vedúceho zmeny
- stravovanie zabezpečené na pracovisku
+ zabezpečenie ubytovania

Pracovné podmienky
Pracovný čas: od 7:00 do 17:30- krátky, dlhý týždeň

O spoločnosti:

Poskytujeme sociálnu službu na riešenie nepriaznivej sociálnej situácie z dôvodu ťažkého zdrav. postihnutia, nepriaznivého zdrav. stavu alebo z dôvodu dovŕšenia dôchodkového veku.