Koordinátor - správca zariadení

#19922499
Mzda: od 900€
Dátum: 13.06.2018
Lokalita: Trnavský kraj (Slovensko)
Druh pracovného pomeru: Hlavný pracovný pomer
Požadované vzdelanie: Stredné odborné vzdelanie
Pracovná oblasť: Pracovník technickej údržby
Pozícia vhodná aj pre: absolventa
Typ úväzku: plný
Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na neurčitý čas
Práca na zmeny: trojzmenný pracovný režim, nepretržitý pracovný režim
Jazyky: slovenský, pokročilá: B1 a B2

Ponúkaný plat:

od 900€

Kontaktný telefón:

0911030758

Kontaktný email:

winjob@winjob.sk

Webstránka spoločnosti:

www.winjob.sk

Text inzerátu:

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Zabezpečovať menšie opravy výrobných zariadení

Udržiavať plynulosť chodu výroby

Zúčastňovať sa na zabezpečení spoľahlivosti zariadení

Navrhovať zmeny a podieľať sa na neustálom zlepšovaní produktu a procesu

Pravidelne hlásiť poruchy s následnou analýzou poruchy a návrhy riešenia poruchy

Dodržiavať a aplikovať bezpečnostné pokyny a pracovné štandardy

Koordinovať a školiť tím cca 5-7 výrobných pracovníkov na výrobných linkách a posudzovať ich spôsobilosť.

Zaškoľovať ľudí na pracovné posty

Zásobovať dostatok dielcov na pracovnom poste

Vykonávať operácie údržby 1. stupňa a podieľa sa na TPM

Zabezpečovať potreby svojho pracovného tímu (objednávanie a nosenie prostriedkov OOPP), vykonávať obhliadku priestorov a riešiť nedostatky

Požiadavky na uchádzača
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
Stredoškolské s maturitou
Počítačové znalosti - používateľ
Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy
Osobnostné predpoklady a zručnosti
Stredoškolské vzdelanie s maturitou elektrotechnického zamerania

Čítanie elektrických, pneumatických, mechanických schém

Záujem o robotiku a automatizáciu

Riadiace a koordinačné schopnosti

Vyhláška č.718/2002, alebo Vyhláška č. 508/2009 § 21, prípadne § 22

Technické a logické myslenie

Ochota a chuť pracovať na 3 zmeny a ďalej sa vzdelávať.

Zamestnanecké výhody, zručnosti
Adekvátne finančné ohodnotenie (základný plat, výkonnostná prémia, vernostný bonus), 13. plat

Zaujímavý sociálny program, doplnkové dôchodkové sporenie, životné a úrazové poistenie

Možnosť vzdelávania sa a kariérneho postupu

Možnosť ubytovania (ubytovne a nájomné byty)