Opatrovateľky v Holandsku.

#19940717
Mzda: 1 615
Dátum: 05.07.2018
Lokalita: Holandsko (Zahraničie)
Druh pracovného pomeru: Hlavný pracovný pomer
Pracovná oblasť: Zdravotníctvo

Ponúkaný plat:

1615

Text inzerátu:

Opatrovateľka v Holandsku
Miesto práce : Holandsko. Konkrétna lokalita závisí od miesta bydliska klienta.
Úväzok: Plný úväzok alebo 2-týždňové rotácie.
Au – care je spoločnosť poskytujúca rezidenčnú opatrovateľskú starostlivosť na Holandskom trhu vďaka profesionálom z krajín Európskej únie. Naše služby staviame na flexibilite ktorá je ústretová nielen k našim klientom ale aj našim zamestnancom. Najmä z dôvodu flexibility je u nás možná aj práca na 2-týždňové rotácie umožňujúce vždy dva týždne v mesiaci stráviť doma. Systém poskytovania domácej starostlivosti je doplnený investíciami do zamestnancov a ich tréningu, kde bezplatne poskytujeme zamestnancom kurz Holandského jazyka, čo prispieva k ich lepšej adaptácii na nové prostredie a nadviazaniu nových sociálnych kontaktov. V Au-care sme takto vyškolili už približne 180 zamestnancov.
Náplň práce a zodpovednosti:
• domáca asistencia v rámci každodenných činností: Hygiena, pomoc imobilným klientom, asistencia pri jedení alebo príprava jedla. Starostlivosť o domácnosť: Pranie, žehlenie, upratovanie, prípadne zastielanie postelí. Nakupovanie.
• Asistencia pri voľnočasových aktivitách klienta: Pozeranie TV, čítanie, prechádzka, návšteva voľnočasových centier, spoločenské hry.
• Monitorovanie zdravotného stavu klienta, hlásenie zmien zodpovednej osobe. Dodržiavanie dávkovania liekov klienta.
Požiadavky
Pozícií vyhovujú uchádzači so vzdelaním
• Certifikovaný opatrovateľský kurz alebo alebo pomaturitné štúdium na strednej zdravotníckej škole v obore „Všeobecná sestra“ alebo univerzitné vzdelanie v obore zdravotná sestra na bakalárskom alebo magisterskom stupni.
Prax
• Predošlá opatrovateľská alebo zdravotnícka skúsenosť podmienkou.
Jazykové znalosti:
• Anglický jazyk (úroveň A2) alebo Nemecký jazyk(A2). Základy Holandského jazyka výhodou, avšak rozhodujúca je tomto prípade motivácia naučiť sa aspoň základy(Vieme poskytnúť jazykový kurz).
Osobnostné predpoklady
• Zodpovednosť
• Trpezlivosť
• Empatia
• Odolnosť voči stresu
• Organizovanosť
• Spoločenskosť
Potrebné dokumenty
Doklad totožnosti(občiansky preukaz alebo pas).Čistý register trestov. Fotografia. Vodičský preukaz sk. B (NIE JE PODMIENKOU, ALE VYHODOU).
Podmienky
• Pracovný úväzok na báze plného úväzku, 5 dní v týždni po 8 hodín denne alebo pracovný úväzok na 2-týždňové pracovné turnusy (práca po 8 hodín denne činí 112 hodín za turnus).
• Bezplatné ubytovanie a strava zabezpečená v bydlisku klienta.
• Plný úväzok:1605 EUR Bru