Bezpečnostný pracovník

#19961463
Mzda: 3,30
Dátum: 11.08.2018
Lokalita: Petržalka (Bratislava)
Druh pracovného pomeru: Hlavný pracovný pomer
Požadované vzdelanie: Stredné odborné vzdelanie, Úplné stredné odborné vzdelanie, Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium), Vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa, Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa, Vysokoškolské vzdelanie tretieho stupňa
Pracovná oblasť: Pracovník fyzickej ochrany majetku (strážnik)
Typ úväzku: plný, čiastočný
Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na určitú dobu, dohoda o vykonaní práce, dohoda o pracovnej činnosti
Jazyky: slovenský, vysoká: C1 a C2

Ponúkaný plat:

3,30

Názov spoločnosti:

ABACI Guard s.r.o.

Kontaktná osoba, funkcia:

Mgr. Libor Konjar

Kontaktný telefón:

0911/749 991

Kontaktný email:

liborkonjar8@gmail.com

Adresa:

Kubrická 68/86, 911 01 Trenčín

Text inzerátu:

Bezpečnostný pracovník Bratislava
Miesto práce: Bratislava ul. Mýtna, Einsteinova, Dúbravka
Ponúkaný plat (základná mzda): 3,30 EUR/hod
Termín nástupu do práce: k 1.9.2018
Druh pracovného pomeru: hlavný, dohodou

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Hľadáme bezpečnostných pracovníkov na stavbu so zameraním činnosti na :
• ochranu súkromného majetku na stavbe pred odcudzením,
• obsluhovanie bezpečnostných zariadení, monitorovanie kamerového a bezpečnostného systému,
• preventívna kontrola osôb a vozidiel pri vstupe na stavbu,
• vykonávanie pravidelných obchôdzok zverenej stavby,
• zabraňovanie nepovoleným vstupom na stavbu a vstupom s nepovolenými predmetmi,
• dodržiavanie pokynov nadriadeného pracovníka bezpečnostnej služby.

Iné výhody:
- práca v slovenskej spoločnosti,
- stravné lístky v cene 3,90 EUR,
- všetky zákonné príplatky - práca vo sviatok, v sobotu a nedeľu, práca v noci

Informácie pre uchádzača:
Prihlásiť sa môžete ihneď
Prihlásenie skúsených výsluhových dôchodcov z radov ozbrojených zborov napr. polície SR a armády SR je vítaná
Nočná práca: áno
Základná znalosť práce s PC

Požadované odborné vzdelanie:
Preukaz odbornej spôsobilosti typu „S“, typu „P“ v zmysle zákona č. 473/2005 Z.z. o poskytovaní služieb v oblasti súkromnej bezpečnosti

O spoločnosti:

Vytvárame slušné pracovné podmienky, korektnú komunikáciu a zodpovedajúci zárobok v predmetnej oblasti