Dispečer Bratislava

#19961463
Mzda: 3,33
Dátum: 31.08.2020
Lokalita: Petržalka (Bratislava)
Druh pracovného pomeru: Hlavný pracovný pomer
Požadované vzdelanie: Nižšie stredné odborné vzdelanie, Stredné odborné vzdelanie, Úplné stredné odborné vzdelanie, Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium), Vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa, Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa, Vysokoškolské vzdelanie tretieho stupňa
Pracovná oblasť: Pracovník fyzickej ochrany majetku (strážnik)
Typ úväzku: plný, čiastočný
Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na neurčitý čas, pracovný pomer na určitú dobu, pracovný pomer na kratší pracovný čas
Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim
Jazyky: slovenský, vysoká: C1 a C2

Ponúkaný plat:

3,33

Názov spoločnosti:

ABACI Guard s.r.o.

Kontaktná osoba, funkcia:

Ing. Juraj Školka

Kontaktný telefón:

0911/342 341

Kontaktný email:

gskolka@gmail.com

Adresa:

Rišňovce 527, 95121

Miesto práce: Bratislava ul. Einsteinova,
Ponúkaný plat (základná mzda): 3,33 EUR/hod
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
• obsluhovanie bezpečnostných zariadení, monitorovanie kamerového a bezpečnostného systému,

Iné výhody:
- práca v slovenskej spoločnosti,
- stravné lístky,
- všetky zákonné príplatky - práca vo sviatok, v sobotu a nedeľu, práca v noci

Informácie pre uchádzača:
Prihlásiť sa môžete ihneď
Nočná práca: áno
Základná znalosť práce s PC

Požadované odborné vzdelanie JE VýHODOU:
Preukaz odbornej spôsobilosti typu „S“, typu „P“ v zmysle zákona č. 473/2005 Z.z. o poskytovaní služieb v oblasti súkromnej bezpečnosti

O spoločnosti:

Vytvárame slušné pracovné podmienky, korektnú komunikáciu a zodpovedajúci zárobok v predmetnej oblasti