Junior IT konzultant/ tka do Viedne

#20137329
Mzda: od 3214 € za mesiac
Dátum: 08.03.2019
Lokalita: Rakúsko (Zahraničie)
Dĺžka praxe: aspoň 3 mesiace
Pozícia vhodná aj pre: absolventa
Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: IT a telekomunikácie
Vodičské oprávnenie: Skupina B

Ponúkaný plat:

od 3214 € za mesiac

Názov spoločnosti:

TRANSFER International Staff k.s.

Text inzerátu:

Náplň práce:
• Ako konzultant pre nášho zákazníka bude Vašou úlohou analyzovať požiadavky zákazníkov, navrhnúť vhodné IT riešenia pre digitalizáciu zákazníkov a nakoniec implementovať tieto riešenia. Platforma digitálneho podnikania Vám pomôže s najnovšími technológiami a konceptmi modernej IT. Získajte prístup k osvedčeným postupom pri používaní platformy digitálnej firmy a produktov tretích strán.
• Po prvé, prejdete osvedčeným indukčným programom, ktorý Vám uľahčí začiatok a prácu, poskytne nástroje, ktoré potrebujete na prácu konzultanta a vycvičíte sa ako používať nástroje digitálnej podnikovej platformy. Bude Vám pridelený skúsený zamestnanec, ktorý Vám pomôže s každodennými výzvami.
Výhody:
• intenzívny úvodný program vrátane osobnej mentorskej podpory pre optimálny štart ako konzultant (m / ž)
• Skorý predpoklad zodpovednosti za všestrannú oblasť zodpovednosti
• vzrušujúce, interdisciplinárne projekty so známymi zákazníkmi
• príjemná a kolegiálna pracovná atmosféra v špecializovanom a inovatívnom tíme
• atraktívny balíček príjmov orientovaný na výkon
• komplexné vzdelávacie príležitosti pre váš profesionálny a osobný rozvoj
• dobrá rovnováha medzi pracovným a súkromným životom
• Minimálna mzda pre túto pozíciu je: 3 214,28 EUR mesačne.
• Pracovný čas: 38,50 hodín týždenne