Elektrikár

#20167027
Mzda: 3,50 € za hodinu
Dátum: 03.04.2019
Lokalita: Považská Bystrica (Trenčiansky kraj)
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax
Pozícia vhodná aj pre: absolventa
Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: Elektrotechnika
Vodičské oprávnenie: Skupina B
Názov pozície:

Elektrikár

Ponúkaný plat:

3,50 € za hodinu

Názov spoločnosti:

OSMONT elektromontáže, s. r. o.

Text inzerátu:

Náplň práce:
Kompletné elektroinštalačné práce.
Výroba rozvádzačov.
Čítanie technickej dokumentácie.
Navrhovanie rozmiestnenia elektrického vedenia.
Vysekávanie otvorov a rýh do stien a podláh.
Odblankovávanie elektrických vodičov a káblov.
Zapájanie elektrických vypínačov, zásuviek, rozvádzačov, spínačov, prípojok, ističov, poistiek, transformátorov, svietidiel a ostatných zariadení.
Diagnostikovanie a odstraňovanie porúch a chýb na elektrickom vedení.
Dodržiavanie bezpečnostných a protipožiarnych predpisov.
Práca s pohyblivou pracovnou plošinou na podvozku s motorovým pohonom.
Výhody:
Práca v stabilnej spoločnosti
Motivujúce finančné ohodnotenie