Dlhodobá práca pre inštalatérov v Nemecku

Dátum: 15.04.2019
Lokalita: Nemecko (Zahraničie)
Druh pracovného pomeru: Hlavný pracovný pomer
Požadované vzdelanie: Stredné odborné vzdelanie
Pracovná oblasť: Inštalatér
Vodičské oprávnenie: Skupina B
Typ úväzku: plný
Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na neurčitý čas
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Jazyky: nemecký, pokročilá: B1 a B2
Dĺžka praxe: aspoň 1 rok

Ponúkaný plat:

12,19€ - 13€/h + 45€-50€/deň/netto

Názov spoločnosti:

Prestige Work, s. r. o.

Kontaktná osoba, funkcia:

Mgr. Dóra Mátéová

Kontaktný telefón:

+421950654464

Kontaktný email:

info@prestigework.eu

Webstránka spoločnosti:

www.prestigework.eu

Adresa:

ul. K. Thályho 52/13,94501 Komárno

Ponúkame pracovnú príležitosť pre kúrenárom, vodoinštalatérom a plynárom na dlhodobú prácu do Nemecka na TPP do regiónov Baden Württemberg a Bayern.
Nástup možný od: po celý rok s nástupom každý pondelok

Náplň práce:
Inštalácia sanity, kúrenia, vodovodných potrubí, vzduchotechniky, inštalácia potrubí a potrubných sietí
Znalosti v oblasti vykurovania a inštalatérskych prác
Zváranie plastov a lisovanie potrubí
Samostatná práca podľa špecifikácií plánu

Ponúkame:
Nástupný plat :12,19€/h – 13€/h + diéta 45-50€ na každý odpracovaný deň
Ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom
Týždenné zálohy do 200€
Možnosť pracovať nadčasy
Pracovná zmluva s nemeckým zamestnávateľom na TPP
Platba daní, sociálnych príspevkov a rodinné prídavky na dieťa
Nárok na dovolenku podľa zákonníka práce
Ročne 1-2krát hradená pracovná odev
Možnosť výkonu práce na turnusy 3/1,4/1 ale je dovolené aj po 1,5 týždni si vybrať dlhší víkend voľna
Slovenská kontaktná osoba

Požiadavky:
Ukončené vzdelanie v danom odbore
Znalosť nemeckého jazyka na úrovni A2. Vo dvojici stačí znalosť jazyka u jedného kandidáta
Prax v odbore požadovaná min. 2 roky
Vlastné auto a vodičský preukaz
Presnosť, samostatnosť, iniciatívny a zodpovedný prístup k práci a riešeniu problémov

Ozvite sa nám – Tešíme sa na Vaše otázky!
V prípade záujmu o túto pozíciu nám pošlite čo najdetailnejšie životopisy s Vašou pracovnou
Históriou v nemeckom jazyku. E-mail: info@prestigework.eu ,Tel: +421 950 654 464

O spoločnosti:

Ponúkame pracovné príležitosti pre šikovných remeselníkov, ktorí majú záujem vycestovať za prácou a finančne si prilepšiť oveľa lepšie, než zamestnaním na Slovensku. Prácu si s našou pomocou zaručene nájdu zruční elektrikári, vodári, plynári, zámočníci, zvárači, ale i mnohí ďalší remeselníci.