Pracovná príležitosť pre priemyselných elektrikárov v Nemecku

#20182149
Mzda: 2387€/netto/168h/mesiac + hradené ubytovanie
Dátum: 15.04.2019
Lokalita: Nemecko (Zahraničie)
Druh pracovného pomeru: Hlavný pracovný pomer
Požadované vzdelanie: Stredné odborné vzdelanie
Pracovná oblasť: Elektromontážnik
Vodičské oprávnenie: Skupina B
Typ úväzku: plný
Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na neurčitý čas
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Jazyky: nemecký, pokročilá: B1 a B2
Dĺžka praxe: aspoň 1 rok

Ponúkaný plat:

2387€/netto/168h/mesiac + hradené ubytovanie

Názov spoločnosti:

Prestige Work

Kontaktná osoba, funkcia:

Mgr. Dóra Mátéová

Kontaktný telefón:

+421950654464

Kontaktný email:

info@prestigework.eu

Webstránka spoločnosti:

www.prestigework.eu

Adresa:

ul. K. Thályho 52/13,94501 Komárno

Hľadáme šikovných, skúsených, priemyselných a stavebných elektrikárov aj skupinu elektrikárov na vykonávanie rôznych elektrikárskych prác na dlhodobú prácu do Nemecka (južné, stredné Nemecko) s nástupom každý pondelok, s hradeným a zabezpečeným ubytovaním.
Ročný zárobok 28 000 € netto!

Náplň práce:
• Čítanie a porozumenie elektrotechnických výkresov a symbolov
• Vykonávanie elektrickej inštalácie v nových budovách, firiem
• Osadenie elektrických káblov
• Núdzové svietidlá, protipožiarne systémy, hlásiče
• Montáž elektrických zariadení
• Montáž kovových roštov
• Zapájanie elektrických rozvodných skríň

Požiadavky:
• Ukončené odborné vzdelanie - elektrikár, elektrotechnik, elektromontér, elektromechanik
• Požadovaná prax v odbore min. 2-3 roky
• Znalosť nemeckého jazyka na úrovni A2/B1
• Auto a vodičský preukaz typu B
• Spoľahlivosť, samostatná práca, precíznosť

Ponúkame:
• Nástupný plat 2387 netto /mesiac na 40 odpracovaných hodín
• Ubytovanie hradené a zabezpečené zamestnávateľom
• TTP s nemeckým zamestnávateľom
• Možnosť pracovať nadčasy
• Týždenné zálohy do výšky 200€
• Stabilná a dlhodobá práca s nástupom ihneď
• Platba daní a sociálnych príspevkov zamestnávateľom
• Rodinné prídavky na dieťa
• Nárok na dovolenku
• Možnosť výkonu práce na turnusy 3/1,4/1
Ak Vás pracovná ponuka oslovila Vaše životopisy v nemeckom jazyku nám posielajte na info@prestigework.eu alebo nás kontaktujte telefonicky na telefónnom čísle: + 421 950 654 464

O spoločnosti:

Ponúkame pracovné príležitosti pre šikovných remeselníkov, ktorí majú záujem vycestovať za prácou a finančne si prilepšiť oveľa lepšie, než zamestnaním na Slovensku. Prácu si s našou pomocou zaručene nájdu zruční elektrikári, vodári, plynári, zámočníci, zvárači, ale i mnohí ďalší remeselníci.