Stavač scénických zariadení

#20198195
Mzda: 760 € za mesiac
Dátum: 26.06.2019
Lokalita: Bratislava
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax
Pozícia vhodná aj pre: absolventa
Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na určitú dobu
Pracovná oblasť: Kultúra, umenie, TV a vydavateľstvo

Ponúkaný plat:

760 € za mesiac

Názov spoločnosti:

Slovenské národné divadlo

Text inzerátu:

Náplň práce:
• vykonáva práce súvisiace s prípravou stavby scén
• realizuje stavbu scény
• realizuje demontáž stavby scény
• pripravuje scénické dekorácie v skúšobni
• ukladá javiskové dekorácie v sklade a vykonáva ich bežnú údržbu
• uskutočňuje vykladanie a nakladanie dekorácií
• pracovný čas sa prispôsobuje repertoáru, je rozdelený na skúšky a predstavenia
• zúčastňuje sa prevádzky na javisku počas hosťovania cudzích súborov a inštitúcií