Pracovník v sklade ( LAGERIST ) NEMECKO

#20205583
Mzda: 2000 € za mesiac
Dátum: 20.05.2019
Lokalita: Nemecko (Zahraničie)
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax
Pozícia vhodná aj pre: absolventa
Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: Logistika, skladovanie a poštové služby
Vodičské oprávnenie: Skupina B

Ponúkaný plat:

2000 € za mesiac

Názov spoločnosti:

TIME EXPRESS s.r.o.

Text inzerátu:

Náplň práce:
• Prijímanie materiálových a tovarových zásob do skladu.
• Balenie, označovanie a vybavovanie objednávok ( od oblečenia až po súčiastky na auto atď.)
• Umiestňovanie prijatých zásob do regálov a miest na to určených, označovanie + uskladneného materiálu a tovaru informačnými štítkami.
• Vyskladňovanie materiálových a tovarových zásob zo skladu na základe prijatých objednávok, balenie skladových zásob a ich pripravovanie na expedíciu.
• Pokiaľ máte licenciu na VZV – výhodou
Výhody:
ĎALŠIE INFORMÁCIE:

• Pracovné prostredie je v sklade v izbovej teplote
• Pracovná doba: 3 smeny
• Potrebné zabezpečiť – PRACOVNÉ TOPÁNKY S OCEĽOVOU ŠPIČKOU – môžete si vziať svoje vlastné., alebo si zakúpiť v kancelárii.
• Práca min.40 hod/týždenne
• Nadčasy sú možné s za príplatok 50% (nočné a víkendy)
• Dovolenka v konzultácii s koordinátorom
• Mzda je vyplácaná MESAČNE k 15. dňu v mesiaci na účet
• Záloha je možná po odpracovaní 1.Týždňa – týždenne 150 €
• 13 -ty plat
• Mzda je určená v závislosti od vašich skúseností
• Podpora slovensky hovoriacého koordinátora na mieste

UBYTOVANIE:

• 200-300 €/mesačne (sťahované z výplaty)
• Zabezpečuje nemecký zamestnávateľ– hotelové izby, domy - kompletne vybavené (kuchyňa , Práčka, izba, kúpeľňa , salóniky, parkovisko)
• Ubytovanie bude v 2-3 miestnostiach izbách na začiatku môže byť miestnosť pre 4 osoby.
• Posteľná bielizeň, prikrývky a vankúše sú k dispozícii ( môžte si vziať aj vlastné )
• internet (zahrnutý v cene prenájmu)

ZDRAVOTNÉ POISTENIE:

• zabezpečené – platené zamestnávateľom

DOPRAVA:

• Doprava do práce – vlastné auto – príspevok 10 € / deň
• ubytovanie je vzdialené do 20 km od práce