marketingový pracovník

#20207795
Mzda: Dohodou
Dátum: 14.05.2019
Lokalita: Martin (Žilinský kraj)
Druh pracovného pomeru: Vedlajší pracovný pomer
Požadované vzdelanie: Stredné odborné vzdelanie, Úplné stredné odborné vzdelanie, Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium), Vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Pracovná oblasť: Obchod, marketing a reklama
Pozícia vhodná aj pre: absolventa
Typ úväzku: polovičný, čiastočný
Práca na zmeny: pružný pracovný čas
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax

Názov spoločnosti:

Finsight

Kontaktná osoba, funkcia:

Vojtech Furták

Kontaktný telefón:

+421 907 684 823

Kontaktný email:

vojtech.furtak@finsight.sk

Webstránka spoločnosti:

www.finsight.sk

Text inzerátu:

Radi sa rozprávate s ľuďmi?
Radi zisťujete, čo ľudí trápi a hľadáte pre nich vhodné riešenia?
Ste ochotní pracovať na svojom osobnostnom rozvoji a vzdelávať sa?

Ak ste na vyššie uvedené otázky odpovedali áno, možno hľadáme práve Vás!
Aké výzvy Vás u nás čakajú?

Do nášho tímu v Martine hľadáme konzultantov, ktorých pracovná náplň bude:
- zisťovanie potrieb zákazníkov a následne odporučenie vhodného špecialistu na danú oblasť služieb (právna pomoc, finančne zdravie, bývanie, kúpa a predaj áut, cestovanie a podobne). Obchod nemá na starosti marketingový pracovník, ale skúsený špecialista.
- Budovanie vzťahov a následný servis existujúcim zákazníkom

Ponúkame:
- možnosť učiť sa od TOP špecialistov a lídrov v jednotlivých oblastiach trhu
- flexibilný pracovný čas
- profesionálne pracovné zázemie
- príležitosť na kariérny rast
- férové finančné ohodnotenie
- možnosť práce aj na part - time

Požiadavky na uchádzača :
vzdelanie : minimálne stredoškolské odborné a vyššie (s maturitou, vysokoškolské)
počítačové zručnosti : minimálne v rozsahu bežného použitia
bezúhonnosť : čistý register trestov

O spoločnosti:

Finsight je konzultačno-poradenská spoločnosť, ktorá má ambíciu byť na Slovensku najväčšou spoločnosťou svojho druhu. Pre ľudí zabezpečujeme služby špecialistov pre rôzne oblasti života - právna pomoc, finančné zdravie, bývanie, kúpa a predaj áut, cestovanie a pod., a tým pomáhame zvyšovať kvalitu ich života.