Projektový manažér v priemyselnej automatizácii

#20207995
Mzda: 1000 € za mesiac
Dátum: 21.08.2019
Lokalita: Banská Bystrica (Banskobystrický kraj)
Pozícia vhodná aj pre: absolventa
Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na určitú dobu
Pracovná oblasť: Elektrotechnika
Vodičské oprávnenie: Skupina B

Ponúkaný plat:

1000 € za mesiac

Názov spoločnosti:

Well automation s.r.o.

Text inzerátu:

Náplň práce:
Aká je naša predstava o vás?
- analyzujete potreby a požiadavky zákazníkov, navrhujete optimálne riešenia, ktoré im prinesú osoh;
- riadite testovanie navrhnutých riešení, a to aj priamo vo výrobnej prevádzke;
- ste manažérom projektov a diel a zodpovedáte za ne, riadite ich realizáciu až do ich úspešného odovzdania zákazníkom;
- poskytujete projektovú podporu, rady, technickú dokumentáciu, ako aj riešenia pre ďalší rozvoj;
- osobne sa podieľate na realizácii, montáži, a iných prácach;
- manažujete odovzdanie projektov a diela;
- dohliadate na záručný a pozáručný servis.
Výhody:
Čo ponúkame my vám?
- najmä možnosť realizovať vlastné nápady, využiť svoju kreativitu;
- neustále vzdelávanie v oblasti najmodernejších technológií;
- služobný mobil, služobný notebook, služobný automobil na súkromné účely po splnení podmienok;
- príspevok na stravovanie;
- príspevok na kultúrne a športové akcie;
- príspevok na výživové doplnky.