Klientský pracovník

#20219103
Mzda: 1200-2000
Dátum: 03.06.2019
Lokalita: Košice (Košický kraj)
Druh pracovného pomeru: Hlavný pracovný pomer
Pracovná oblasť: Bankovníctvo, poisťovníctvo, finančné služby a reality

Ponúkaný plat:

1200-2000

Názov spoločnosti:

Mgr. Peter Soltész

Kontaktný telefón:

0903038055

Kontaktný email:

peter.soltesz@axask.com

Medzinárodná spoločnosť so silným zázemím dáva možnosť kariéry pre ambicióznych ľudí, ktorí preferujú slobodu, chcú žiť život podľa svojich predstáv a nie ho iba prežívať.
Požiadavky:
- ochota a chuť sa učiť
- pozitívny a proklientský prístup
- minimálne SŠ vzdelanie
- základná PC gramotnosť
Náplň práce:
- starostlivosť o existujúcich a nových klientov
- analýza, návrh a komplexné riešenie finančnej situácie klientov (oblasť investícií, poistenia, dôchodkov)
- vedenie administratívy
Benefity:
- 2 výplatné termíny za mesiac
- možnosť nastaviť si základný fixný príjem na 1000 eur mesačne
- najatraktívnejší systém provízií a bonusov v odvetví
- následné provízie, motivačné bonusy, financovanie kancelárií,dovolenky platené firmou, tankovacie poukazy, teambuildingové akcie
- flexibilná pracovná doba (vhodné aj pre mamičky s deťmi)
- podpora kariérneho rastu
- firemné zľavy na produkty a výhody
- bezplatné zaškolenie, rozvoj a tréningy