Vodič skupiny C - BRATISLAVA, Žilina

#20225393
Mzda: 1 150 € brutto
Dátum: 20.08.2019
Lokalita: Bratislava
Druh pracovného pomeru: Hlavný pracovný pomer
Požadované vzdelanie: Nižšie stredné odborné vzdelanie, Stredné odborné vzdelanie, Úplné stredné odborné vzdelanie
Pracovná oblasť: Remeslá a osobné služby
Vodičské oprávnenie: Skupina B, Skupina C
Pozícia vhodná aj pre: absolventa
Typ úväzku: plný
Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na neurčitý čas
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Dĺžka praxe: aspoň 1 rok

Ponúkaný plat:

1 150 € brutto

Názov spoločnosti:

AII Technické služby s.r.o.

Kontaktná osoba, funkcia:

Hrabinská

Kontaktný telefón:

0948652104

Kontaktný email:

recepcia@aii.sk

Webstránka spoločnosti:

www.aiits.sk

Adresa:

Panónska cesta 34/B

Text inzerátu:

Miesto práce: Bratislava, Žilina
Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť
Termín nástupu: ASAP
Celková mzda (brutto): 1 150 EUR + osobné ohodnotenie až do výšky 50% platu

Informácie o pracovnom mieste:

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

• vedenie motorového vozidla nad 3,5t
• údržba ciest a komunikácií v rámci zimnej aj letnej údržby v Bratislave
• vodičský preukaz skupiny B a C – práca vyžaduje aktívne šoférovanie v rámci Bratislavy

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1150 € brutto + osobné ohodnotenie až do výšky 50% platu

Zamestnanecké výhody, benefity:
• práca v príjemnom pracovnom kolektíve v stabilnej spoločnosti
• možnosť odborného rastu
• osobné ohodnotenie až do výšky 50% platu
• bezplatné ubytovanie

Informácie o výberovom konaní: Životopisy, prosím, posielajte na adresu: recepcia@aii.sk, prípadne volajte na tel. č. 0948 652 104 – p. Hrabinská.

Podrobnejšie informácie sa dozviete na pracovnom pohovore alebo na vyššie uvedenom tel. čísle.

Požiadavky na zamestnanca:

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním: stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz: B a C
Pozícia je vhodná pre absolventa: Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
• aktívny šofér skupiny B a C
• dobré orientačné schopnosti
• flexibilita
• profesionálny a zodpovedný prístup k práci

O spoločnosti:

Firma RAKI s.r.o. vznikla v roku 1991. Od 16.12.2015 naša spoločnosť zmenila názov na A.I.I. Technické služby s.r.o. Hlavnou činnosťou spoločnosti je zimná a letná údržba komunikácii, údržba zelene, upratovacie a čistiace práce, zemné práce a búracie práce, odvoz odpadu. Od roku 1992 zabezpečujeme komplexné služby letnej a zimnej údržby komunikácii pre Hlavné mesto SR Bratislava. V súčasnosti sme jednou z najstabilnejších a najväčších firiem podnikajúcich v danej oblasti. Veľký dôraz kladieme na kvalitu, bezpečnosť práce a ohľaduplný prístup k životnému prostrediu v súlade s európskymi normami ISO 9001, ISO 14001 a OHSAS 18001. Dosiahnuté pracovné výsledky počas existencie firmy a spokojnosť všetkých odberateľov dokazuje, že k zadaným prácam pristupujeme zodpovedne, kvalifikovanie a v neposlednom rade promptne.