Realitný maklér

#20225657
Mzda: provízny systém od 0,-Eur do 3000,-Eur
Dátum: 17.08.2020
Lokalita: Nové Mesto (Bratislava)
Druh pracovného pomeru: Živnosť
Pracovná oblasť: Bankovníctvo, poisťovníctvo, finančné služby a reality

Ponúkaný plat:

provízny systém od 0,-Eur do 3000,-Eur

Realitná Kancelária D Consult s.r.o. so sídlom v Bratislave hľadá spoľahlivého, flexibilného realitného makléra/ku pre Bratislavu a okolie.

NÁPLŇ PRÁCE:
-aktívne vyhľadávanie nehnuteľností na PREDAJ a PRENÁJOM
-komunikácia a obchodné jednania s klientmi
-vykonávanie obhliadok nehnuteľností
-cielená ponuka nehnuteľností klientom
-správa a aktualizácia portfólia nehnuteľností

PONÚKAME:

-voľná pracovná doba, v prípade dohody práca z domu
-nadštandardné odmeňovanie v závislosti od dosiahnutých výsledkov /provízny systém/
-zaučenie s komplexnou podporou pre začínajúceho makléra/ku

PODMIENKY PRIJATIA:

-SŠ alebo VŠ vzdelanie
-znalosť práce s PC, internetom
-komunikačné schopnosti
-zodpovednosť, flexibilita
-záujem napredovať
-znalosť svetových jazykov výhodou
-adekvátne vystupovanie

DRUH PRACOVNÉHO POMERU:

-práca na živnosť
-iná dohoda

INFO PRE UCHÁDZAČA:

Ak spĺňate uvedené kritéria a oslovila Vás naša ponuka na spoluprácu s nami, prosíme zaslať Váš životopis na adresu: info@dconsult.sk
Vopred ďakujeme každému uchádzačovi za prejavený záujem. Materiály ktoré nám poskytnete, starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.
Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky, za pochopenie ďakujeme a tešíme sa práve na Vás.

KONTAKT:
D Consult s.r.o.
Tel.: +421 911 122 771
Mail: info@dconsult.sk
Ivan Dobranský