Operátor/ka výroby

#20233047
Mzda: 4,50 € za hodinu
Dátum: 17.06.2019
Lokalita: Trenčín (Trenčiansky kraj)
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax
Pozícia vhodná aj pre: absolventa
Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na určitú dobu
Pracovná oblasť: Textilná a odevná výroba

Ponúkaný plat:

4,50 € za hodinu

Názov spoločnosti:

TIMM SLOVAKIA, s.r.o.

Text inzerátu:

Náplň práce:
HĽADÁME OPERÁTOROV/KY DO VÝROBY NA OBSLUHU STROJOV.
PRÁCA VHODNÁ AJ PRE ŽENY.
SKÚSENOSŤ VO VÝROBE VÝHODOU, NIE PODMIENKOU.
ZAŠKOLÍME.
Mzda po zaškolení zvýšená min. o 100 eur, prémie, osobné hodnotenie, príplatky nad rámec zákona.
Výhody:
Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti, automatické predĺženie zmluvy, firemný večierok, letná párty, zájazdy, prítomnostný bonus 75 EUR, príplatky nad rámec zákona, odmeňovací systém - po skúšobnej dobe navýšenie mzdy, hodinové osobné hodnotenie, projektové odmeny, možný kariérny rast.
Mzda ccaod 700 EUR v čistom, viac informácií na pohovore.