Obchodno-technický zástupca v priemyselnej automatizácii

#20239947
Mzda: 900 € za mesiac
Dátum: 21.08.2019
Dĺžka praxe: aspoň 2 roky
Pozícia vhodná aj pre: absolventa
Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na určitú dobu
Pracovná oblasť: Elektrotechnika
Vodičské oprávnenie: Skupina B

Ponúkaný plat:

900 € za mesiac

Názov spoločnosti:

EXIM - TECH, s.r.o.

Text inzerátu:

Náplň práce:
Predaj špičkových produktov výrobcov svetovej úrovne:
- Senzorová technika: Wenglor sensoric GmbH, MTS SENSORS TECHNOLOGIE GmbH, EGE-Elektronik Spezial-Sensoren GmbH, FRABA AG,
- Zariadenia na odstraňovanie statickej elektriny FRASER Anti-Static Techniques LTD,
- Signálne svetelné veže PATLITE,
- a iných svetových výrobcov komponentov pre priemyselnú automatizáciu (pozri www.eximtech.sk ).
Analyzovanie potrieb a požiadaviek zákazníkov, navrhovanie optimálnych riešení, vhodných komponentov a systémov, ktoré vyriešia požiadavky zákazníka a prinesú mu osoh.
Plánovanie a realizácia služobných ciest k zákazníkom.
Aktívna spolupráca na odborných seminároch, tréningoch a školeniach.
Plnenie stanovených obchodných plánov.

Najskôr vás vyškolíme a vytrénujeme, potom budete pracovať z "home office" v mieste Vášho bydliska vo Vašom regióne.
Zvyčajne tri dni v týždni cestujete a robíte stretnutia so zákazníkmi v regióne a 2 dni pracujete doma
Výhody:
Možnosť neustáleho odborného a osobnostného rozvoja ako aj budovania manažérskej kariéry.
Sloboda organizovania pracovného času v rámci firemných pravidiel.
Mzda od 900€ do 1100€ fix + výkonnostné prémie (fix závisí od vedomostí a skúseností)
Možnosť ovplyvňovať svojou produkciou svoj príjem.
Pracovná zmluva po jednom roku predĺžená na dobu neurčitú.
Služobný notebook, služobný mobil.
Služobné auto na súkromné účely po splnení podmienok.
Príspevok na kultúrne a športové akcie
Príspevok na výživové doplnky.