Programátor robotov a PLC

#20239961
Mzda: 1100 € za mesiac
Dátum: 21.08.2019
Lokalita: Banská Bystrica (Banskobystrický kraj)
Pozícia vhodná aj pre: absolventa
Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na určitú dobu
Pracovná oblasť: Elektrotechnika
Vodičské oprávnenie: Skupina B

Ponúkaný plat:

1100 € za mesiac

Názov spoločnosti:

Well automation s.r.o.

Text inzerátu:

Náplň práce:
Aká je naša predstava o Vás?
- robíte technickú podporu obchodno-technickým zástupcom ;
- analyzujete úlohy a požiadavky zákazníkov, programujete, odporúčate optimálne riešenie, navrhujete komponenty a systém, ktorý vyrieši zadané úlohy ;
- inštalujete a implementujete komponenty a systémy, zhotovujete technickú dokumentáciu ;
- testujete navrhnuté riešenia a to aj vo výrobnej prevádzke u zákazníkov;
- poskytujete návody na použitie, technickú dokumentáciu, hotline support, ďalší rozvoj riešenia, záručný a pozáručný servis;
- poskytujete zaškolenie, poradenstvo, technickú podporu zákazníkom a starostlivosť o zákazníkov;
- vykonávate montážne a inštalačné práce;
- zúčastňujete sa na odborných seminároch, tréningoch, školeniach o programovaní a obsluhe technologických procesov a výstavách, aktívne ich pripravujete a pôsobíte na nich;
- programujete PLC, robotické ramená (FANUC, ABB, KUKA), 2D/3D vision senzory a inú technológiu;
- navrhujete vizualizáciu funkčného robotického pracoviska.
Výhody:
Čo ponúkame my Vám?
- najmä možnosť realizovať vlastné nápady, využiť svoju kreativitu
- neustále vzdelávanie v oblasti najmodernejších technológií;
- osobnostný a kariérny rast;
- príspevok na stravovanie;
- príspevok na športové a kultúrne aktivity;
- príspevok na výživové doplnky;