Manipulačný pracovník (skladník)

#20258867
Mzda: 900
Dátum: 08.07.2019
Lokalita: Ivanka pri Dunaji (Senec)
Druh pracovného pomeru: Hlavný pracovný pomer
Požadované vzdelanie: Stredné odborné vzdelanie, Úplné stredné odborné vzdelanie
Pracovná oblasť: Manipulačný robotník v cestnej infraštruktúre
Vodičské oprávnenie: Skupina B
Pozícia vhodná aj pre: absolventa
Typ úväzku: plný
Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na určitú dobu
Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim
Jazyky: slovenský, pokročilá: B1 a B2, slovenský, vysoká: C1 a C2

Ponúkaný plat:

900

Názov spoločnosti:

Sloak Parcel Service, s.r.o.

Kontaktná osoba, funkcia:

recruitment

Kontaktný telefón:

02 48 707 101

Kontaktný email:

recruitment@sps-sro.sk

Webstránka spoločnosti:

www.sps-sro.sk

Adresa:

Senecká cesta 1, Ivanka pri Dunaji

Vlastné ID:

01

Slovak Parcel Service, s.r.o. je najväčším súkromným prepravcom expresných zásielok v SR už od roku 1992.

Do svojho tímu príjmeme manipulačných pracovníkov (skladníkov):

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- fyzická manipulácia so zásielkami,
- uskladnenie, vyskladnenie a triedenie zásielok,
- nakládka a vykládka nákladných vozidiel s nízko- a vysoko-zdvižným vozíkom (preukaz nie je podmienkou, zabezpečíme školenie),
- spracovanie a odosielanie dát k zásielkam,
- práca so skenerom, tlač štítkov, administratívna práca s interným programom
- udržiavanie poriadku v sklade,
- mzda brutto) 900,- € mesačne (pričom mzda je tvorená zo základu 600,- € + prémie vo výške 300,- € mesačne)
- práca v 2-zmennej prevádzke od pondelka do piatku,
- pracovná doba striedavo 6:00-14:30, a 14:30-23:00
- 4 voľné pracovné miesta

Zamestnanecké výhody, benefity

- práca v stabilnej spoločnosti, dlhodobá perspektíva zamestnania,
- možnosť navýšenia platového ohodnotenia po 6 mesiacoch,
- stravné v hodnote 4 € nad rámec zákona, stravovacia karta,
- chutná kantína priamo v budove zamestnávateľa,
- parkovanie pre zamestnancov v rámci areálu spoločnosti

Požiadavky na uchádzačov:
- minimálne SŠ vzdelanie bez maturity
- Word, Excel - základy
- vodičský preukaz sk. B
- dobrá fyzická kondícia a chuť pracovať manuálne
- zodpovednosť, spoľahlivosť
- prax v práci s vysokozdvižným vozíkom spolu s preukazom spôsobilosti - výhodou
- práca je vhodná aj pre absolventov bez praxe
- poctivosť, poriadkumilovnosť
- dochvíľnosť v práci

Svoju žiadosť a pracovný životopis zašlite mailom na adresu
recruitment@sps-sro.sk a do predmetu správy uveďte "manipulačný pracovník (skladník) - Ivanka pri Dunaji".

O spoločnosti:

Spoločnosť Slovak Parcel Service s.r.o. pôsobí na trhu expresných kuriérskych služieb od roku 1992. Už viac ako 20 rokov na Slovensku zastupuje americkú prepravnú spoločnosť United Parcel Service (UPS), ako jej autorizovaný zástupca (Authorised Service Contractor for UPS). Od roku 2002 je majiteľom spoločnosti Slovak Parcel Service s.r.o. rakúska spoločnosť Post International Beteiligungs GmbH. Slovak Parcel Service s.r.o. disponuje modernou logistickou sieťou, ktorú tvorí 25 regionálnych pobočiek a doručovateľský vozový park, ktorý predstavuje viac ako 350 kuriérskych vozidiel. Spolu so sesterskou spoločnosťou IN TIME s.r.o. je Slovak Parcel Service s.r.o. najväčším súkromným prepravcom expresných zásielok v SR.