Práca v PR agentúre

#20262123
Mzda: 700-1200 eur +odmeny
Dátum: 10.07.2019
Lokalita: Slovensko
Požadované vzdelanie: Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium), Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa, Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa, Vysokoškolské vzdelanie tretieho stupňa
Pracovná oblasť: Obchod, marketing a reklama
Vodičské oprávnenie: Skupina B
Pozícia vhodná aj pre: absolventa
Práca na zmeny: pružný pracovný čas

Ponúkaný plat:

700-1200 eur +odmeny

Názov spoločnosti:

PAPER LIFE

Kontaktná osoba, funkcia:

Ing. Štefan Kuča, konateľ

Kontaktný telefón:

0905555014

Kontaktný email:

paperlife@stonline.sk

Webstránka spoločnosti:

www.paperlife.sk

Adresa:

M.Rázusa 1 Bojnice

Hľadáme absolventa/ku masmediálnej, marketingovej komunikácie, žurnalistiky
Do nášho tímu hľadáme šikovného človeka, ktorý má ozajstnú chuť pracovať.

Náplň práce: telefónna a e-mailová komunikácia so zákazníkmi, redakciami a novinármi, administratíva, písanie a úprava textov, vyhľadávanie nových príležitostí, online marketing.

Vzdelanie: VŠ - v oblasti marketing, žurnalistika, masmediálna komunikácia

Plat 700 - 1200 eur + odmeny za získanie zákaziek

Pracovný pomer: podľa dohody, (práca na živnosť, trvalý pracovný pomer, brigáda, skrátený úväzok, práca z domu, voľný pracovný čas,...)

Predpoklady: ozajstná chuť pracovať, aktívny a tvorivý prístup, spoľahlivosť, vysoká miera samostatnosti, komunikatívnosť, schopnosť riešiť efektívne problémy, odolnosť voči stresu.

V prípade záujmu pošlite CV a motivačný list.

Kontakt: paperlife@stonline.sk, www.paperlife.sk

O spoločnosti:

PR agentúra, ktorá pôsobí na trhu už viac ako 18 rokov. Hlavnou činnosťou agentúry je vytváranie tlačových správ a organizácia tlačových konferencií, online marketing. Zodpovedáme za kompletný PR servis klientom podľa ich potrieb.