Obsluha Múzea Ilúzií a virtuálnej reality

#20266243
Mzda: 3 € za hodinu
Dátum: 14.07.2019
Lokalita: Prievidza (Trenčiansky kraj)
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax
Pozícia vhodná aj pre: absolventa
Pracovný pomer - doba: dohoda o pracovnej činnosti
Pracovná oblasť: Kultúra, umenie, TV a vydavateľstvo

Ponúkaný plat:

3 € za hodinu

Názov spoločnosti:

IMT TOUR s. r. o.

Text inzerátu:

Náplň práce:
Obsluha Virtuálnej reality a Múzea ilúzií
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- obsluha v miestnosti virtuálnej reality
- inštruktáž zákazníka,
- komunikácia so zákazníkmi (telefón, mail, sociálne siete),
- rezervácia zariadení/termínov
- poskytovanie informácií o Múzeu
Preferujeme záujemcov v rámci projektu "Absolvenstská prax" pre mladých ľudí do 26 rokov, vedených v evidencii uchádzačov o zamestnanie ÚP najmenej jeden mesiac.