Etnológ

#20275589
Mzda: 765,45 € za mesiac
Dátum: 22.07.2019
Lokalita: Rožňava (Košický kraj)
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax
Pozícia vhodná aj pre: absolventa
Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na určitú dobu
Pracovná oblasť: Kultúra, umenie, TV a vydavateľstvo
Názov pozície:

Etnológ

Ponúkaný plat:

765,45 € za mesiac

Názov spoločnosti:

Banícke múzeum v Rožňave

Text inzerátu:

Náplň práce:
- Odborná správa zbierkového fondu Národopis.
- Práca so zbierkami, ktoré sa vzťahujú a reprezentujú kultúrne dedičstvo na Gemeri, spolupráca s odbornými inštitúciami, participácia na projektoch, odborné spracovávanie v programe ESEZ, ich prezentácia - výstupy vo forme výstav, príprava scenárov pre expozície, odborno-vzdelávacie aktivity pre verejnosť, prednášky, účasť a reprezentácia Baníckeho múzea v Rožňave na odborných seminároch a konferenciách, publikovanie výstupov, spolupráca s partnerskými inštitúciami a aktérmi v meste a regióne.
Výhody:
- Základná zložka mzdy v € (v hrubom) závisí od dĺžky praxe v odbore (stupeň). Uvedená mzda je za najnižší stupeň (prax 0-2 rokov) pri najvyššom dosiahnutom vzdelaní: VŠ 2. stupeň.
- Vybranému uchádzačovi bude ponúknutá pracovná zmluva na 12 mesiacov, pri obojstrannej spokojnosti bude následne ponúknutá zmluva na dobu neurčitú
- Zaujímavá práca so zbierkami dokumentujúcimi pomery a podmienky života ľudskej spoločnosti v regióne, práca v mladom kolektíve, možnosť tvorivej práce, možnosť sebarealizácie na prípravách rôznych prezentačno vzdelávacích aktivitách pre verejnosť.