Šéf pracovnej skupiny pre montérske a zváračské činnosti

#20294435
Mzda: 1800 € za mesiac
Dátum: 15.08.2019
Lokalita: Košice (Košický kraj)
Dĺžka praxe: aspoň 5 rokov
Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: Remeslá a osobné služby
Vodičské oprávnenie: Skupina B

Ponúkaný plat:

1800 € za mesiac

Názov spoločnosti:

CassCo Building s.r.o.

Text inzerátu:

Náplň práce:
Požadujeme:
- schopnosť riadiť pracovnú skupinu (6-20 osôb), zadeľovať a kontrolovať prácu,
- praktické skúsenosti pri riadení montérskych / zváračských prác, pri posudzovaní kvality, doma aj v zahraničí,
- vedieť zvárať a zhodnotiť zvary - nutnosť,
- doloženie skúseností s riadením 3- 5 projektov v ťažkom priemysle,
- organizačné a plánovacie schopnosti,
- schopnosť analyzovať dopyt, čítať výkresy,
- schopnosť podieľať sa na príprave vhodného postupu opravy,
- praktické vedomosti o ťažkých mechanizmoch v súvislosti s požiadavkou na technické zabezpečenie stavby,
- ochota vycestovať na zahraničné projekty,
- skúsenosti s MS Project veľkou výhodou.
Výhody:
1800 eur / brutto + bonusy (prehodnotenie mzdy po skúšobnej dobe).