Skladník

#20303925
Mzda: 720 € za mesiac
Dátum: 26.08.2019
Lokalita: Košice (Košický kraj)
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax
Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: Logistika, skladovanie a poštové služby
Názov pozície:

Skladník

Ponúkaný plat:

720 € za mesiac

Názov spoločnosti:

ELPRO, s.r.o.

Text inzerátu:

Náplň práce:
a) Fyzické preberanie tovaru dodaného do skladu, kontrola dodacích listov a ďalších sprievodných dokumentov.
b) Kategorizácia, oceňovanie a označovanie tovaru pri prevzatí, ukladanie a skladovanie tovaru.
c) Príprava a výdaj tovaru, v prípade potreby vracanie tovaru dodávateľom.
d) Udržiavanie skladových priestorov v predpísaných podmienkach.
e) Zaisťovanie bezpečnosti tovaru.
f) Zodpovednosť za správu materiálu, spolupráca na inventúrach tovaru v sklade, kontrola záručných lehôt skladových zásob.
g) Aktualizácia údajov o zásobách, evidencia pohybu zásob a vedenie záznamov o zásobách tovaru.
h) Spolupráca pri vykládke kamiónov.
i) Manipulácia s VZV.
j) Práca s PC