Skladník v sklade mrazených výrobkov

#20312181
Mzda: 624 € za mesiac
Dátum: 03.09.2019
Lokalita: Spišská Nová Ves (Košický kraj)
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax
Pozícia vhodná aj pre: absolventa
Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na určitú dobu
Pracovná oblasť: Logistika, skladovanie a poštové služby

Ponúkaný plat:

624 € za mesiac

Názov spoločnosti:

MPC CESSI a.s.

Text inzerátu:

Náplň práce:
- zodpovedá za dodržiavanie časového harmonogramu mrazenia, chladenia a rozmrazovania výrobkov v súlade s výrobných príkazom a technologickým postupom daného výrobku
- zodpovedá za správne nastavenie parametrov mrazenia, chladenia a rozmrazovania (teplota, čas) na mraziarenskom zariadení v súlade s požiadavkami technologického postupu
- zodpovedá za evidenciu a správne uloženie a označenie zmrazených výrobkov podľa dátumu a druhu tak, aby bola zachovaná časová postupnosť rozmrazovania