Väzenský dozorca - referent režimu oddelenia výkonu trestu

#20316427
Mzda: 892 € za mesiac
Dátum: 07.09.2019
Lokalita: Ilava (Trenčiansky kraj)
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax
Pozícia vhodná aj pre: absolventa
Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: Ozbrojené sily a zbory, hasiči, SBS a podobní pracovníci

Ponúkaný plat:

892 € za mesiac

Názov spoločnosti:

Ústav na výkon trestu odňatia slobody Dubnica nad Váhom

Text inzerátu:

Náplň práce:
Samostatný výkon režimovej činnosti v rámci časového rozvrhu dňa súvisiaci s výkonom trestu odsúdených mužov. (služobný pomer v zmysle zákona č. 73/1998 Z.z., práca so zbraňou, 12 hodinové zmeny, práca vhodná len pre mužov).
Výhody:
- Platová trieda: 1 (od 892 € - brutto, po absolvovaní základného kurzu - cca. po 4 až 5 mesiacoch, platová trieda 3, od 1096 € - brutto a viac v závislosti od dĺžky odbornej praxe),
- služobný pomer na dobu neurčitú,
- osobný príplatok po skúšobnej dobe,
- príspevok na bývanie (po odpracovaní 2 rokov),
- 7 týždňov dovolenky,
- 2 týždne preventívnej rehabilitácie,
- zákonom garantované pravidelné zvyšovanie platu
- 100 % plat počas dovolenky a pracovnej neschopnosti,
- odmeny pri pracovných a životných jubileách,
- sociálne zabezpečenie v zmysle zákona č. 328/2002 Z. z. (výsluhový dôchodok),
- stravovanie priamo v ústave - 6 € mesiac (0,30 centov/obed, večera),
- lekárska starostlivosť priamo v ústave,
- posilňovňa a sauna priamo v ústave,
- bezplatný vstup na krytú plaváreň,
- rekreačná starostlivosť,
- príspevok na rekreáciu,
- sociálny program,
- možnosť zvyšovania kvalifikácie a iné výhody služobného pomeru.