Asistent/ka predaja (ZVOLEN)

#20318485
Mzda: 624 € za mesiac
Dátum: 10.09.2019
Lokalita: Zvolen (Banskobystrický kraj)
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax
Pozícia vhodná aj pre: absolventa
Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: Obchod, marketing a reklama
Vodičské oprávnenie: Skupina B

Ponúkaný plat:

624 € za mesiac

Názov spoločnosti:

J&M - Group, s.r.o.

Text inzerátu:

Náplň práce:
Aktívny predaj produktov a služieb - mobilné telefóny, GPS, tablety, príslušenstvo a iné.
Výdaj, prípadne príjem objednávok z našej web stránky + aktualizovanie tovaru na web stránke.
Poradenstvo a komplexná starostlivosť o zákazníka.
Predaj a poradenstvo produktov operátora 4ka.
SERVIS a REKLAMÁCIE - prijímanie, vydanie.
Spracovanie inventúry.
Zodpovednosť za vedenie prevádzky - udržiavanie poriadku, vystavovanie tovaru, objednávanie tovaru, návrhy a podnety.
Samostatné vedenie evidencie a objednávok.
Prevádzky sú situované v obchodných centrách Tesco a Kaufland.
Pracovná doba 8-9:00 - 20:00 krátky/dlhý týždeň.
Výhody:
Minimálna garantovaná výška základnej mzdy 624 brutto/mesačne
+ príplatky za víkendovú prácu
+ bonusy za predaj (bez hornej hranice)
+ bonusy za vzdelávanie (až 100 €)
Stravné lístky v hodnote 3,83 € /odpracovaný deň vo forme stravovacej karty.
Pracovná zmluva na dobu neurčitú.
Možnosť nákupu za zamestnanecké zľavy.
Motivujúci systém odmeňovania.
Motivačné súťaže a atraktívne vecné a finančné ceny.
Práca v mladom, dynamickom kolektíve.
Vstupné a nadväzujúce školenia, neustále vzdelávanie sa v odbore.
Vnútorný vzdelávací program Digitall Academy.
Možnosť kariérneho rastu zamestnanca.
Prídete do styku s najmodernejšou technikou.