predavač/ka; pokladník/čka

#20329075
Mzda: 4,20 €
Dátum: 23.09.2019
Lokalita: Staré mesto (Bratislava)
Druh pracovného pomeru: Hlavný pracovný pomer
Požadované vzdelanie: Základné vzdelanie, Nižšie stredné odborné vzdelanie, Stredné odborné vzdelanie, Úplné stredné odborné vzdelanie, Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium), Vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa, Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa, Vysokoškolské vzdelanie tretieho stupňa
Pracovná oblasť: Potravinárstvo
Typ úväzku: plný, polovičný, čiastočný
Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na neurčitý čas, pracovný pomer na určitú dobu, dohoda o pracovnej činnosti, dohoda o brigádnickej práci študentov, nezáleží
Jazyky: slovenský, elementárna: A1 a A2, slovenský, pokročilá: B1 a B2, slovenský, vysoká: C1 a C2, český, elementárna: A1 a A2, český, pokročilá: B1 a B2, český, vysoká: C1 a C2

Ponúkaný plat:

4,20 €

Názov spoločnosti:

zdravie-nature s.r.o.

Kontaktná osoba, funkcia:

Čambál Pavel

Kontaktný telefón:

+421911395608

Kontaktný email:

pavel.cambal@gmail.com

Webstránka spoločnosti:

Adresa:

Beňadická 3008/19; 851 06 Bratislava-Petržalka

Viac info:

Delia potraviny Hviezda / Delia potraviny Park One

Finančné odmeny, darčekové zamestnanecké balíčky a v prípade neskoršej smeny, preplatenie / odvoz TAXÍ-kom v meste BA.

MZDA TPP: 700 € netto / v čistom 4,20 ‎€ v čistom
MZDA BRIGÁDNE NA HODINU: 4€ netto / v čistom

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- práca s pokladňou
- vypekanie pečiva
- kontrola kvality, vzhľadu a záruky predávaného tovaru
- udržiavanie čistoty a poriadku na predajni
- administratívna činnosť spojená s predajom
- dokladanie tovaru

O spoločnosti:

Malé, útulné potraviny s rodinnou atmosférou v centre mesta BA.

DELIA Potraviny predstavujú formát maloobchodných, rýchlo sa rozvíjajúcich sieti potravín. Našim hlavným cieľom je kvalita a čerstvosť potravín, moderný dizajn predajní a priateľský prístup personálu.
V predajniach nájdete produkty od viacerých dodávateľov. Podporujeme najmä dodávateľov zo Slovenska, no spolupracujeme aj s dodávateľmi zo susedných krajín.
Dôraz prikladáme na čerstvé potraviny, ktoré tvoria 30% sortimentu, ako sú napríklad čerstvé chlebíčky, zákusky, bagety, rôzne minútové jedlá a čerstvá organická káva.
Pre našich zákazníkov chceme zabezpečiť rýchly nákup, kvalitu ponúkaných potravín a dostupnú cenu.
Veríme, že v kaviarničkách, ktoré pre Vás pripravujeme sa budete cítiť príjemne .
Vaša spokojnosť a opakovaná návšteva, je dostatočným dôvodom posúvania sa smerom vpred k pozitívnym výsledkom.