Prevádzkový elektrikár - absolvent

#20428163
Mzda: 700 € za mesiac
Dátum: 13.01.2020
Lokalita: Zvolen (Banskobystrický kraj)
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax
Pozícia vhodná aj pre: absolventa
Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: Elektrotechnika

Ponúkaný plat:

700 € za mesiac

Názov spoločnosti:

KRONOSPAN, s.r.o.

Text inzerátu:

Náplň práce:
Spoločnosť KRONOSPAN, s r.o. hľadá do tímu elektro údržby šikovných absolventov strednej školy.
Absolventi prejdú zaškoľovacím procesom počas ktorého sa zoznámia so svojím tímom, získajú celkový prehľad o spoločnosti, o výrobných procesoch a hlavne o technologických zariadeniach. Po zaškoľovacom procese bude ich pracovnou náplňou:
- komunikácia s nadriadeným,
- komunikácia s kolegami z tímu údržby,
- zodpovednosť za elektrotechnickú údržbu, preventívnu údržbu a opravy výrobno-technických strojov v rozsahu oprávnenia a podľa prideleného technologického uzla,
- nastavovanie parametrov procesných liniek a strojov,
- monitorovanie porúch a ich odstraňovanie,
- spolupodieľanie sa na spúšťaní nových liniek a strojov.

Absolventi budú mať možnosť pracovať s najmodernejšími technológiami v rámci drevárskeho priemyslu.
Výhody:
Spoločnosť ponúka minimálnu mesačnú brutto mzdu od 700 € do 1000 € vrátane prémií, bonusov, zákonných príplatkov + ďalšie zamestnanecké výhody, benefity.
Výška maximálnej brutto mzdy nie je obmedzená, závisí od zapracovania sa a napredovania na danej pracovnej pozícii.

Mesačný dochádzkový bonus,
Mesačné prémie do výšky 30%
Mzdové zvýhodnenie za prácu počas víkendov nad rámec ZP
Príspevok zamestnávateľa na III. dôchodkový pilier
Odmena za pracovné výročia podľa odpracovaných rokov
Príspevok zamestnávateľa na starostlivosť o pracovné odevy
Referenčný bonus tzn. bonus za odporučenie nového zamestnanca
Všetky príplatky v súlade so Zákonníkom práce
Zvýhodnené závodné stravovanie s doplatkom zamestnanca (obed, večera)
Pravidelné školenia a obnova preukazov
Pravidelné lekárske prehliadky a ich preplácanie
Možnosť relaxácie v Mestských kúpeľoch Zvolen formou plávania
Garancia mzdy načas
Práca v stabilnej nadnárodnej skupine Kronospan
Vízia dlhodobého pracovného pomeru v príjemnom kolektíve.