Notársky koncipient

#20449791
Mzda: 600 € za mesiac
Dátum: 05.12.2019
Lokalita: Topoľčany (Nitriansky kraj)
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax
Pozícia vhodná aj pre: absolventa
Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na určitú dobu
Pracovná oblasť: Súdnictvo, prokuratúra, právo a podobné oblasti

Ponúkaný plat:

600 € za mesiac

Názov spoločnosti:

Ing. JUDr. Katarína Račková, notárka

Text inzerátu:

Náplň práce:
a) vykonávať prípravné a čiastkové úkony v dedičskom konaní podľa pokynov notára,
b) vidimácia a legalizácia,
c) vykonávať úkony vo veciach Notárskeho centrálneho registra záložných práv (NCRzp),
d) vykonávať úkony vo veciach notárskych úschov,
e) vykonávať prípravné a čiastkové úkony pri spisovaní notárskych listín o právnych úkonoch a pri osvedčovaní právne významných skutočností,
f) poskytovať právne rady fyzickým osobám a právnickým osobám, spisovať iné listiny,