Výrobný technik LED osvetlenia

#20454365
Mzda: 650 € za mesiac
Dátum: 09.12.2019
Lokalita: Banská Bystrica (Banskobystrický kraj)
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax
Pozícia vhodná aj pre: absolventa
Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na určitú dobu
Pracovná oblasť: Elektrotechnika
Vodičské oprávnenie: Skupina B

Ponúkaný plat:

650 € za mesiac

Názov spoločnosti:

LEDeco solution, s.r.o.

Text inzerátu:

Náplň práce:
Náš tím šikovných technikov rozširujeme o ďalšieho skvelého výrobného technika zameraného na výrobu LED osvetlenia a svetelných produktov. Musíš mať elektrotechnické vzdelanie alebo iné odborné vzdelanie (mechatronik, mikroelektronik, svetelný technik atď.), platné oprávnenie na el. činnosť a byť zručný aj v iných manuálnych oboroch. Náplň práce:
- zapájanie el. zariadení, mikropájkovanie a práca s 12, 24VDC a prúdovými zariadeniami
- opracovanie rôznych materiálov ako hliníkoplast, sadrokartón, kov atď. (v motivačnom liste uveďte prosím Vaše skúsenosti a zručnosti)
- práca s optickými vláknami a LED zdrojmi
- príležitostné výjazdy za inštaláciou a montážou osvetlenia v rámci SR/ČR
- technické čítanie výrobnej prípravy v Autocad

Ak máš záujem byť rozvíjaný aj do náročnejších aplikácií ako je CNC plánovanie, CNC obsluha, príprava výrobnej dokumentácie v Autocad, príprava a vývoj plošných spojov či v inej odbornej prác, ponúkame ti aj túto príležitosť. Je tu priestor aj pre vybudovanie sa na projektového výrobného manažéra, ak máš chuť, vedomosti a nasadenie.

Pracujeme s náročnými klientmi a preto požadujeme 100% vykonanú prácu za všetkých situácií, maximálnu efektivitu a profesionálne vykonanú prácu od počiatočného návrhu až po konečnú úpravu - toto musí byť vlastnosť, ktorú máš, neučíme ju.

Sme jedna z najpokrokovejších a najdynamickejších spoločností, kde sa náplň a priority dynamicky menia podľa požiadaviek klientov a preto hľadáme zamestnanca, ktorý má pozitívny postoj k práci v neštandardnom pracovnom prostredí. Fajčenie nám je cudzie.
Výhody:
- Začlenenie do tímu rodinnej firmy s priateľskou atmosférou a celosvetovými aktivitami.
- Pravidelné výkonnostné odmeny
- Možnosť zúčastniť sa na zaujímavých a inovatívnych realizáciách, výstavách a exhibíciách osvetlenia pomocou LED a optických vlákien doma ako aj v zahraničí.
- Participácia na teambuildingových aktivitách.
- Flexibilná pracovná doba.
- Kreatívne schopnosti a predstavivosť vítané.
- Priestor pre sebarealizáciu i v ďalších oblastiach spoločnosti.
- Sme jedna z najpokrokovejších a najdynamickejších spoločností, kde sa náplň a priority dynamicky menia podľa požiadaviek klientov a preto hľadáme zamestnanca, ktorý má pozitívny postoj k práci v neštandardnom pracovnom prostredí. Fajčenie nám je cudzie.