Servírka / čašník do Rakúska, od 1500 € čistého

#20517633
Mzda: 1500€ - 1800€ netto
Dátum: 08.09.2020
Lokalita: Rakúsko (Zahraničie)
Požadované vzdelanie: Základné vzdelanie, Nižšie stredné odborné vzdelanie, Stredné odborné vzdelanie, Úplné stredné odborné vzdelanie, Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium), Vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa, Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa, Vysokoškolské vzdelanie tretieho stupňa
Pracovná oblasť: čašníčka
Pozícia vhodná aj pre: absolventa
Typ úväzku: plný
Jazyky: nemecký, elementárna: A1 a A2, nemecký, pokročilá: B1 a B2, nemecký, vysoká: C1 a C2

Ponúkaný plat:

1500€ - 1800€ netto

Názov spoločnosti:

SunAgency s.r.o.

Kontaktná osoba, funkcia:

Kateřina Maťhová, konateľka

Kontaktný telefón:

+420 277 270 010

Kontaktný email:

inzerce@sunagency.cz

Webstránka spoločnosti:

www.sunagency.sk

Adresa:

Prvního pluku 12, Praha 8

Hľadáme čašníčku alebo čašníka do tímu rakúskeho hotela. Ste komunikatívny a máte chuť pracovať v Alpách niekoľko mesiacov, alebo aj dlhodobo? Potom hľadáme práve Vás.

Pozíciu máme ako pre skúsených inkasné čašníkov s dobrou nemčinou a zodpovedajúcim finančným ohodnotením, tak aj pre čerstvo vyučené čašníkov, alebo osoby s veľkým záujmom o odbor a ochotou sa učiť.

Náplň práce:
- obsluha hostí
- prijatia objednávky
- nosenie tanierov a nápojov
- práca s pokladničným systémom, alebo príprava nápojov - podľa pozície

Požiadavky
- komunikatívna nemčina podmienkou
- príjemné vystupovanie
- vyučenie, alebo aspoň krátkodobá prax v odbore a chuť na sebe pracovať

Ponúkame
- ubytovanie a strava zadarmo
- Prepitné
- 13., 14. plat
- uzatvorenie pracovnej zmluvy priamo so zamestnávateľom

V prípade záujmu o niektorú z pozícií nám zašli svoj životopis. Ozveme sa Ti ohľadne ďalšieho postupu.

Ak chceš byť medzi prvými, ktorým sa ozveme späť, odporúčame sa rovno nezáväzne registrovať na našich stránkach www.sunagency.sk :)

Tešíme sa na spoluprácu!

O spoločnosti:

Personálna agentúra SunAgency pre teba vyberá sezónne práce pri mori, na horách a na iných zaujímavých miestach v zahraničí v obore hotelierstva a cestovného ruchu. Na týchto pozíciách máš zariadené ubytovanie (popr. Stravu) v zamestnaní. Všetko, čo si teda zarobíš, tí zostáva. Práce, ktoré ponúkame, sú na plný úväzok a zmluvu PODPISUJEŠ priamo so zamestnávateľom. Počet dní v týždni a hodín práce sa odvíja od jednotlivé pracovné ponuky, o ktoré ťa budeme informovať. Výplaty sú tiež individuálne a sú vždy uvedené pri konkrétnej ponuky.
Budeme sa tešiť na tvoju registráciu :)