Finančný konzultant

#20556805
Mzda: Viac info tu
Dátum: 02.08.2020
Lokalita: Levice (Nitriansky kraj)
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax
Pozícia vhodná aj pre: absolventa
Pracovná oblasť: Bankovníctvo, poisťovníctvo, finančné služby a reality
Vodičské oprávnenie: Skupina B

Názov spoločnosti:

Ing. Katarína Potocká

Text inzerátu:

Náplň práce:
Ak ťa baví práca s ľuďmi, tak je táto práca pre teba. Jedná sa o prácu v oblasti financií, prípadne aj realít. Pomáhame klientom pri tvorbe finančného plánovania, optimalizujeme ich výdavky, sprostredkovávame hypotéky, zabezpečujeme poistky šité na mieru, sporenia a všetko, čo sa týka financií. Ak máš skúsenosti s predajom, sprostredkovaním alebo len chceš pomáhať ľuďom šetriť peniaze, ak ti záleží mi na tom, aby to, čo robíš malo zmysel, tvoje úsilie bolo spravodlivo finančne ohodnotené a aby tvoj pracovný čas bolo možné prispôsobiť životu a rodine, neváhaj ma kontaktovať.
Pracujem pre spoločnosť, ktorá patrí k najlepším hráčom na trhu, máme za sebou silnú spoločnosť, kde dostaneš prepracovaný adaptačný a vzdelávací proces zadarmo.