Vodič - rozvoz tovaru

#20648957
Mzda: 4,50 € za hodinu
Dátum: 11.08.2020
Lokalita: Považská Bystrica (Trenčiansky kraj)
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax
Pozícia vhodná aj pre: absolventa
Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: Doprava
Vodičské oprávnenie: Skupina B, Skupina C + E

Ponúkaný plat:

4,50 € za hodinu

Názov spoločnosti:

OSMONT elektromontáže, s. r. o.

Text inzerátu:

Náplň práce:
* vedenie a obsluha nákladného motorového vozidla (nosnosť do 7 T), občas * * vedenie vozidla s prívesom, obsluha hydraulickej ruky
* vedenie a obsluha vozidla do 3,5 T ( dodávka )
* zásobovanie pobočiek spoločnosti na Slovensku
* nakládky a vykládky tovaru
* iné príbuzné úlohy zadané nadriadeným
Výhody:
Práca v stabilnej spoločnosti.
Bohatý sociálny program.
Práca v jednej zmene, len počas pracovných dní.
Podpora zo strany spoločnosti - sprostredkujeme a uhradíme osvedčenie na obsluhu hydraulickej ruky a preukaz viazača bremien.
Mzda od 4,50€/hod v závislosti od skúseností uchádzača.